Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap a buli után lefeküdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap a buli után lefeküdtem a barátnőm bátyjával. Elmondjam a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Tegnap nagyot buliztunk és sokat táncoltam az egyik legjobb barátnőm bátyjával... Elkezdtünk smárolni, aztán éreztem hogy a fenekemet simogatja. Végül nem tom hogy, de az ágyban kötöttünk ki és nagyon megkefélt :) Reggel még aludt amikor felébredtem és elhúztam szó nélkül. Most mi legyen? megmondjam a barátnőmnek? Vagy beszéljek előbb a bátyjával?

2012. szept. 9. 15:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Partyribancz.
2012. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ribanc.
2012. szept. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem mondd el nyugodtan, ha jó barátnők vagytok meg fogja érteni hogy lefeküdtél vele... ez van, a buli hevében :)


Én is húztam meg egy pár jóhaverom nővérét-hugát, sosem mondták hogy köcsög vagyok vagy megütnek...

Mindenhez 2 ember kell!


23/F

2012. szept. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Persze, mondd el neki, majd találsz másikat helyette!
2012. szept. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ha a barátnőd meg fogja érteni:D És, am tetszett a srác?Mert sztem csak akkor beszélj vele, ha még akarsz vmit.:)
2012. szept. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nem vagyok ribanc! a srác már régóta tetszett és tegnap annyira helyes és szexi volt, hogy nem birtam ellenállni...

mással is előfordul nem? szeretnék vele kapcsolatot, de most én hivogassam? vagy várjam amíg őhív? barátnőmenk mondjak vmit?

2012. szept. 9. 15:31
 7/14 szamo77db ***** válasza:
49%

Szerintem hagyd a csodába, minden csoda 3 napig tart,

ez is lecseng majd! Ne kavard fel még jobban a sz@rt!

2012. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Minek mondanád el? Ehhez neki semmi köze... Ha alakul még köztetek valami, akkor kell elmondani. De egy estéért nem kell beszámolót tartani, szerintem.
2012. szept. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hívogatni meg végképp nem kell, az nagyon szánalmas. Majd keres ő, ha akar valamit.
2012. szept. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jó dugás volt neki is akkor keresni fog!
2012. szept. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!