Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egy érzéki szadista,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy érzéki szadista, vagy mi? Hogy nevezik az ilyet?

Figyelt kérdés

A párom elég antiszociális és aszociális személyiségnek tetteti magát, de valójában nagyon jó ember, és vicces is. Csak nem a szavak embere, és nem szeret megnyílni mások előtt, valós okok miatt a gyerekkorából... Viszont amikor együtt vagyunk, olyan furcsa... Addig izgat amíg elélvezek, de csak csókolgat és simogat, meg ujjaz... Legtöbbször elsírom magam (Persze az örömtől...), és olyan démoni mosolya van, meg kuncog is. Azt mondja élvezi mikor közben sírok... Ezt hogy nevezik?

Jaj, de gáz volt ezt leírni...



2012. szept. 9. 21:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

lucifer Vállalok ördögűzést

50000/óra

2012. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Mókusgyilkos ***** válasza:

passz gondolom nem az a "jaj istenem mindjárt meghalok" fejet vágod sírás közbe :D én is simán kuncognék a helyébe. gondolom ilyenkor nagyon hálás fejet vágsz és ez aranyos ezért kuncog.


antiszociális/aszociális: bocs de ne használj olyan szavakat amikről fogalmad sincs szimplán csak divatból mondják ezt mindenkire XD

2012. szept. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

HAHAHAHAHAH!!HAHAHAA!UÁÁHAHÁÁH!


szegény srác, ezért mondják hogy a gyerekkor nem játék.

Nem hiszem hogy erre lenne külön kifejezés, ma ez a perverziója,, szóval perverz na.

2012. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

2# Nem tudom milyen képet szoktam közben vágni, nem szoktam a tükröt bámulni, de az biztos, hogy nem egy boldog arcot!xD

Amúgy, higgy nekem tudom mit jelent a szó, de őt máshogy nem lehet leírni... Komolyan! Ha látnád/ismernéd te is megértenéd, erre esküdni mernék! De nem kötelező elhinned, végül is tényleg hülyén hangozhat.:D

2012. szept. 9. 21:44
 5/25 anonim ***** válasza:
Ördögien jó pasit fogtál ki magadnak?
2012. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
5# Teljes mértékben.:)
2012. szept. 9. 21:45
 7/25 anonim ***** válasza:
Akkor mi a probléma? Semmi!
2012. szept. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy probléma? Hol olvastad ezt, mutasd már meg.xD Csak azt kérdeztem, hogy hogyan nevezik ezt.:D
2012. szept. 9. 21:47
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az a baj, hogy nem volt eddig szó erre, te alkottál egyet. Szerintem védesd le az "érzéki szadistát", hátha ebből gazdagodsz meg.
2012. szept. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
73%
Nincs ebben semmi gáz... Nem a szenvedésednek örül, hanem a könnyek mögött lévő örömnek. Szadista meg akkor lenne, ha nem csak kuncogna, hanem mást is csinálna - na akkor mit tennél? Ennél nagyobb panaszod soha ne legyen rá :)
2012. szept. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!