Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megláttok egy jó nőt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megláttok egy jó nőt az utcán, és kiderül, hogy nincs barátja, mire gondoltok elsőre?

Figyelt kérdés

Talán arra, hogy valami gáz van vele, és azért nincs senkije? Vagy csak simán arra, hogy most egyedül érzi jól magát?


Köszi a válaszokat.


2009. júl. 29. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

ha meglátok egy nőt az utcán, honnan tudnám van e valakije? úristen ilyen kérdést...

Amúgy mért lenne vele baj? a jó nők nem szakíthatnak?

2009. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
rögtön a szexre!
2009. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
a múltkor láttam egy rossz nőt az utcán és volt barátja......nem is tudom, hogy mire gondoltam ..... :)
2009. júl. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A kettes válasz tetszik, mert őszinte, meg amúgy is:D

A hármas pedig igen, sejtem, mire gondoltál:)

2009. júl. 29. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha tudom hogy nincs senkije, arra gondolok hogy mennyire boldog lennék ha összejönnék vele (de előtte azért kicsit jobban meg kéne ismerni, nehogy csalódás legyen) mivel eléggé egyedül érzem magam az utóbbi időben, ráadásul szűz is vagyok még, a leghosszabb kapcsolatom 3 hónap volt, úgyhogy több dologra is gondolok...hosszú lenne ha mindent leírnék ide...



20/F

2009. júl. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ha valamilyen kis manó megsúgná h nincs barátja, az jutna eszembe mivel szólítsam le :D

D F/18

2009. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!