Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan ismerkedhetnék meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedhetnék meg egy olyan fiúval, akinek az osztályfőnököm a pótosztályfőnöke?

Figyelt kérdés

Na, tehát elég nyakatekertre sikerült. Akinek nem teljesen vilgáso, az nyugodtan kérdezzen.


Igazából a két osztály között semmilyen kapcsolat sincsen, pedig állítólag nyitottak lennének, csak nem értem, hogy eddig miért nem beszéltek a két osztály tagjai egymással.


Beszéljek az osztályfőnökömmel, hogy szervezzen egy közös programot?


Azért szerelem kategba van, mert van eg ykonkrét fiú, akit szeretnék megimserni, mert amennyit tudok róla, az alapján szimpatikusnak tűnik. :)

Beszél


2012. szept. 11. 17:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Úristen, most így visszaolvasva rengeteg elírást találtam. Ne haragudjatok, nagyon gyorsan gépelek, és néha-néha kihagyok egy-egy billentyűt, vagy az egyik ujjam lassabban jár, és később üti le.. :)
2012. szept. 11. 17:12
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha meglátod a folyosón akkor menj oda hozzá. Mert ha 2 osztály együtt van nem biztos hogy veled fog logni.
2012. szept. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!