Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihasznál a párom (anyagilag),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznál a párom (anyagilag), vagy én vagyok önző?

Figyelt kérdés

Ha a páromnak sokkal rosszabbul megy anyagilag évek óta, kötelességem, hogy "cipeljem az ő hátizsákját"? Jogosan érzem, hogy egy idő után betelik a pohár? (Nagyobb kölcsönök tőlem, amiket nem tud törleszteni, nem tudunk előrelépni stb)

Nem direkt csinálja,és igyekszik, csak valahogy semmi nem jön neki össze. 28L, és öt éves kapcsolatról van szó


2012. szept. 11. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:

5 éves kapcsolatban nincs közös kassza? Nekem ez furcsább, mint az, hogy tőled kér kölcsön. Könyörgöm, kire számítson, ha nem a párjára? És nem egy hónapos kapcsolatról beszélünk...Ráadásul igyekszik, azt írod.

Mire kér pénzt? Együtt éltek? Mekkorák is ezek az összegek? Mert azért ez sem mindegy.

2012. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ő mennyi idős?
2012. szept. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ő már 30 elmúlt. Igen, normális, hogy tőlem kér kölcsön, de ez az összeg már több százezer Ft. Ez is normális? Pl kocsivásárlásra, vagy most külföldi kiköltözésre.

Nem vagyunk közös kasszán, mert csak 1 évet éltünk együtt, most fél éve pedig távkapcsolatban.

2012. szept. 11. 22:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Találsz te nála jobbat,te is tudod a szíved mélyén...
2012. szept. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem a közös kassza a lényeg, legalábbis ez nekem nem furcsa, hisz mi sem vagyunk a férjemmel közös kasszán. Viszont, mi az hogy kölcsönkér? Ez valami vicc? :) Most én gyesen vagyok, az kb 35ezer ft, a férjem jól keres. Ha kérek tőle pl. egy cipőre azt nem kölcsönbe kérem. Mindenki azt teszi bele a kapcsolatba amit tud. Hogyha te jobban keresel, akkor úgy gondolom, hogy neked kellene nagyobb részt vállalni a közös életből, ő meg segítsen ahol tud.Van egy házaspár ismerősöm, ahol a lény nagyon jól keres, a srác meg havi 80ezret. Így a lány fizeti a hitelt és minden egyebet, a srác meg amikor hazaér főz, meg bevásárol. A közös élet nemcsak a pénzből áll, hanem megegegyezéseken is
2012. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mi nem vagyunk házasok, és nem is élünk együtt, mert kéthetente jön haza csak hétvégére. Szóval kicsit más a szitu.
2012. szept. 11. 22:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.


Ő dolgozik egyáltalán? Kocsira tényleg luxus, habár ha 5 éve lenne párom, nekem pedig sok pénzem, nem érdekelne,hogy távkapcsolat, akkor is vennék neki. Nem azért, hogy eltartsam, de ha megtehetem, miért is ne? Ő azért nem egy akárki.

DE. Mivel téged láthatóan zavar ez a dolog, a következő látogatásnál ültesd le, hogy te nem tudod/akarod ezen igényeit kielégíteni,ha szeretne autót, kiköltözni, keresse meg rá a pénzt.


Az anyagiakon kívül minden rendben nálatok? Jó a kapcsolatotok? Mikor pénzt kér erre vagy arra, te azonnal utalod is neki a pénzt? Vagy hogyan működik?

2012. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

El kell döntened, hogy mi a fontosabb?

Beleöltél egy csomó erőforrást ebbe a kapcsolatba, és szeretnéd, ha ez beérne, vagy tiszta lappal kezdeni valakivel, akivel felépíthetitek a jövőtöket.

Szerintem te már ezt eldöntötted, és csak megerősítést vársz. Ha úgy érzed te megtetted ami elvárható, de hiába, lépj tovább.

2012. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Mókusgyilkos ***** válasza:

kölcsönkérni 1 kocsira? na neeeeeeee ez bőven kimeríti a kihasználás fogalmát. ha azt mondanád h beázott a ház / elromlott valami nincs zs kajára stb akkor azt mondom oké mert nem számíthatott rá / a legszükségesebbre kér kölcsön de h 1 kocsira?


részemről úgy érzem h te már elkönyvelted ezt kihasználásnak [én is annak könyvelném el ezt..] akkor miről is beszélünk? tedd amit jónak látsz ne mi hozzuk már meg a döntéseidet.

2012. szept. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 vadviragszal válasza:

Sziasztok!


Látom igen régi ez a poszt de azért ide írok mert nekem is ezzel kapcsolatos a kérdésem,én egy hónapja vagyok együtt a párommal és ugy érzem ki akar használni,már folyamatosan itt van nálunk hozza a cuccait,sokszor előfordul h jaj kirántotta a pénzt a zsebéből hmm most mi lesz nyilván azt mondom h nálam van...a szüleimmel lakok dolgozott nálunk és a szüleim most úgy vannak ezzel h azért a munkáért jár neki az hogyha pénzt nem kért h mikor itt van akkor ugye eszik iszik stb..de nekem ez a mindig kirántja a pénzt ez nagyon gyanús...

2014. nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!