Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz vagy nem igaz, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz vagy nem igaz, hogy egy nőnek a saját külsejét illetően a nőtársai és a divatlapok véleménye fontosabb, mint a párjáé?

Figyelt kérdés
2012. szept. 12. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A saját magam véleménye sajnos olykor fontosabb (de nem kizárólagosan) amit nagyban befolyásolnak a környezetemben látott, hallott és tapasztalt dolgok.
2012. szept. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nekem a saját véleményem a legfontosabb.

Tapasztalatom, hogy mivel magamat szeretem, elfogadom, ezért a környezetem szemében is vonzóbb vagyok, beleértve a barátomat is. :) Ha gátlásaim, kétségeim lennének önmagammal szemben, akkor azt sugároznám kifelé is - és olyat nem lehet szeretni, aki önmagát nem szereti!

2012. szept. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A saját vélemény, az egy harmadik dolog, nem arra vagyok kíváncsi igazából. Mi a fontosabb? A nőtársak vagy a férfi véleménye?
2012. szept. 12. 14:37
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem az a jó,ha egy nőnek a tükör számít.Belenéz,és olyannak látja magát,amilyen valójában.Csak ezután jöhet a külső elfogadása,hogy jól érezze magát a bőrében.
2012. szept. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
30 felett már csak a saját véleményem számít. Alatta meg minden és mindenki befolyásolt...
2012. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha így kérdezed,akkor mindig a férfiak reakciója a mérvadó,mert a nők mindig mindenhol rivalizálnak egymással,és nem válogatnak az eszközökben,hogy a másik fölé kerekedjenek.
2012. szept. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mármint nem általában a férfiaké, hanem a saját párodé.
2012. szept. 12. 14:41
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen.Fontos,hogy a párom jó nőnek tartson,és még 15 év után is azt mondja,hogy újra megismerkedne velem,ha valahol összefutnánk:)
2012. szept. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én akkor is leginkább magamnak, nem lehet különválasztani...

Mondok egy konkrét példát...

Az előző páromnak voltak az öltözködésemben olyan elemek, amik nem tetszettek (általam preferált színek, retro stílus, amit én nagyon szeretek).

Amikor vele voltam, akkor ügyeltem rá, hogy ne hordjak ilyesmit, de mondjuk dolgozni továbbra is így jártam, mert nekem ez tetszett, így éreztem jól magam, és a környezetemben lévők is rendszeresen megdicsértek.

Szóval valamilyen szinten figyelembe veszem mások igényeit, de elsősorban magamnak szeretnék megfelelni!

2012. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyire konkrét a kérdésed akkor igen igaz.


A nőtársak véleménye fontosabb, mint a páromé, mert ő elfogult és úgyse fogja azt mondani, hogy "de, dagadt vagy, meg nagy a segged" mert akkor nem lenne a párom ilyen egyszerű. Női logika.

2012. szept. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!