Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki elmondaná miért ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmondaná miért ilyenek a nők (osszátok, minden hozzászólás érdekel, ami nem provokatív)?

Figyelt kérdés

Te odaadó vagy, tiszteled őket, szeretetet mutatsz, foglalkozol vele...satöbbi...erre mit kapsz???


Vagy azt aki az érdekeidet nézi vagy azt, aki átlátszó egoista dumát hajt vagy felületes önimádó egoista és ami nem minden; nem érdekled őt, és ez még akkor van mikor nem történt semmi (pl. első levelezésekkor vagy első beszélgetésekkor)


Magyarul próbára tesznek és ez már SAJNOS TÖBB, MINT GERINCTELENSÉG, nincs igazam???


2012. szept. 12. 21:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a testvéremnél pont ez van csak ő csaj....
2012. szept. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azt is el tudom hinni, NE AGGÓDJ!!!
2012. szept. 12. 21:27
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

nézd, mint ahogy neked is vannak igényeid, úgy a lányoknak is

így nincs jogod elvárni, azon az alapon, h te érdeklődsz xy után, ő is érdeklődjön irántad

kérdés, te hogyan ismerkedsz, mennyire tartod tiszteletben valakinek a személyes terét,határait, stb.

mindezekre kapod a fenti reakciókat

ami természetesen kér félen múlik, rajtad és az illető lányokon, akik valóban nem tudják kellőképpen kifejezni, h nem érdekled őket

a próbára tevés, te is biztosan próbára teszel bármilyen idegent, akit korábban nem is ismertél, hiszen nem azzal kezded, h megadod neki a pin kódodat

türelem, tolerancia, udvariasság, és majd összefutsz olyan lánnyal is, aki rendesen le tud rázni, később olyannal is, aki nem is akar majd lerázni :) de addig még neked is sokat kell tenned ezért

2012. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
amúgy nem tudom.....a mostani embereket nem értem meg egyáltalán....
2012. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
A nők játszák a gyengét,akik feje felett glória lebeg,meg aki támogatásra szorul,közben akkora szúrásokat tudnak bevinni a szívbe hogy ember legyen a talpán aki kibírja ezt.Az évek folyamán nagyon negatív színezetű lett a véleményem a nőkről ÁLTALÁNOSSÁGBAN.Az egyenesség,az őszinteség és a valódi másokra odafigyelés hiányzik,a valóságban ezek szerintem csak a felszínen látszódik rajtuk.
2012. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Figyelj! Erre inkább nem írok semmit, nem fárasztom vele magam. Lényeg, hogy ez nem igaz így ebben a formában.

De ez a te meglátásod, nincs is ezzel gond...

2012. szept. 12. 21:31
 7/11 A kérdező kommentje:
#5 Jót mondasz.
2012. szept. 12. 21:31
 8/11 A kérdező kommentje:
Ló a falon; Én sem értem és egyre rosszabbnak látom...sőt kilátástalannak, de ez enyhe kifejezés :S
2012. szept. 12. 21:32
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden nőnek tetszik az, ha valaki érdeklődik iránta. Az őszinteséghez, egyenességhez annyit mondanék, hogy én sokszor elkövettem azt a hibát, hogy nem mertem bevallani, hogy nincs esélye a dolognak. Nem szerettem volna megbántani, pedig pont ezzel bántottam meg, hogy halogattam.De visszakaptam én is mástól (mégha nem is szánt szándékból bántottam meg). Amúgy ez a gáz. Úgy érzed h szórakoztak veled, minden nő szemét. Majd találkozol egy lánnyal, aki rendes lesz, de te azért mert minden nő kötsög, vele leszel olyan, mint amilyenek veled voltak.
2012. szept. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem mindegyikkel vagyok olyan, hidd el ;)

Nehéz ez, de nem lenne úgy igazságos, azt mondom.

2012. szept. 13. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!