Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok, szakítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok, szakítsam meg vele a kapcsolatot? Csak az a helyzet hogy egy suliba járunk. /többi lent/

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm, évek óta ismerjük egymást. 2 éve találtam egy srácot beleszerettem erre ő is.. azt mondta hogy ne jöjjön egyikőnk se össze vele..


De ő azóta is meg akarja szerezni.



Túltettem magam rajta gondoltam 1 elmegy.. erre a másik srácot bejelölte, és állandóan irogatott vele, másnap pedig mesélte nekem hogy milyen jófej, meg helyes..


Szerintetek már ne barátkozzak vele? félek hogy ha esetleg bemutatom neki a szerelmemet, elcsábítja tőlem :((


2012. szept. 12. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
barátkozhatsz vele nyugodtan, de előbb ezt a pasi dolgot tisztázzátok
2012. szept. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Évike147 ***** válasza:
Hát barátkozz vele, de azért tartsd a 2 méter távolságot, ne mindent mondj el neki addig amíg ezt a fiú dolgot nem beszélitek meg.. igazából a bizalom és a tisztelet nincs meg a barátságotokban, és ha ez egy nagy beszélgetés után sem érezhető, lehet tényleg jobb lesz ha azt a 2 métert 5re váltod.. :/
2012. szept. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!