Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti reménykedtek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti reménykedtek ha egy kapcsolat nem működik valamiért normálisan h egyszer jó lehet még vagy inkább egyből kiléptek belőle?

Figyelt kérdés
Mindig fura alakokkal kerülök kapcsolatba...ti h vagytok ezekkel a dolgokkal?

2012. szept. 13. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én tini koromban abszolút hirtelen ötletektől vezérelve döntöttem. Ez azt jelentette, hogyha kiakasztott a párom, összevesztünk, akkor közöltem, hogy vége, bőgés, viszlát. Eltelt egy hét és visszasírtuk magunkat egymáshoz. Ennek ellenére most így fiatal felnőtt koromra pont ennek a totális ellenkezője vagyok. Ha én kimondom hogy vége, akkor egészen biztos hogy vége és nincs értelme folytatni, mert addig reménykedek és küzdök, próbálok harcolni egy kapcsolatért, hogyha annak vége, akkor vége. A volt párommal 2 éves kapcsolatban fél év már csak a szenvedés, a próbálkozás volt. Jelenlegi kapcsolatom sem tökéletes, de ebből sem menekülök el.
2012. szept. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyik sem, a reménykedés nem segít. Ha fontos az illető, akkor inkább megpróbálom megbeszélni, és megoldani a problémákat.
2012. szept. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most már nem reménykedek.
2012. szept. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!