Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Igaz, hogy a pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Igaz, hogy a pasik sokkal jobban szeretik a náluk jóval alacsonyabb nőket?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem igaz
2012. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
igen ez igaz.Nem véletlenül.Mi védelmezzük őket.Ügye egy alacsonyabb nőnél ezt lehet is érezni.Én vagyok a nagyobb erősebb stb..Viszont egy magasabb lánynál ezt már nem így érzem
2012. szept. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én nem szeretem, ha túl nagy a magasságbeli különbség.
2012. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem.Én azt szeretem,ha úgy kb. az államig ér :)
2012. szept. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Úgy kb. 30 centi különbségre gondoltam...
2012. szept. 14. 12:57
 6/15 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha én vagyok a domináló egy kapcsolatban a nagyobb, az erősebb szóval igen :) Mondjuk 25 centivel alacsonyabb csajszival első 1-2 talinál fura volt de meglehet azt is szokni :)Inkább alacsonyabb legyen mint magasabb :) 22/F
2012. szept. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
szeretem. bár hozzám képest minden nő alacsony, 2m+os kan vagyok :D
2012. szept. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Mókusgyilkos ***** válasza:
nem, legalábbis én azt szeretem ha 1magasak vagyunk ha vki azért nem érzi h ő a férfi mert a csaja nem elég alacsony akkor nem a lány magasságával van a baj :D.
2012. szept. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
én 160 centi vagyok, elég alacsony és azért kérdeztem..... ;) :)
2012. szept. 14. 14:04
 10/15 anonim ***** válasza:

Embertől függ. Én is 160 cm vagyok, még soha nem volt olyan gondom, hogy egy pasinak emiatt nem tetszettem volna, bár az is igaz, hogy akkor eleve oda sem jön, szóval ezt így nem lehet kideríteni. De olyan, aki mondjuk akár csak célozgatott volna rá, hogy jó lenne, ha magasabb lennék, soha nem volt.

Viszont egy srácot ismerek, aki nagyon magas (190cm fölött), és ő pl mondta, hogy azért nagyon alacsony lányhoz nem menne oda, mert zavarná, hogy mülyén néznek ki együtt meg, hogy folyton hajolgatnia kell. De hozzá képest még egy 180cm-es csaj is alacsony, szóval szerintem érthető, hogy ő nem a 160cm-esekkel akar kezdeni. És ez szerintem kölcsönös, mert olyan sráccal én sem szívesen kezdenék, akinek csak a hónaljáig érek...

2012. szept. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!