Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az teljesen normális, hogy a barátnőm (16) legjobban a volt általános iskolai tanárával (27éves férfi) tud és szeret a legjobban beszélgetni?

Figyelt kérdés
(aki elvileg nem tetszik neki nem jóképű amúgy). Akár több órát, személyesen és interneten. Míg mi szinte soha nem beszélgetünk. Legfeljebb teljesen felszínes dolgokról. Eképpen működhet egy akármilyen nagy szerelem, teljesen lényegtelen a dolog?
2012. szept. 14. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Személyesen találkozgat egy 27 éves férfivel? :O:SS Ez így azért elég furcsa...
2012. szept. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TOMAtm ***** válasza:
már miért lenne az húgom osztálytársát el is vette egy tanára.már gyerekük is van.a pasi 28 volt a lány 17,ugyan ez a szitu.
2012. szept. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. :/ ha sokat beszélnek az csak lehet azért mert megbízik benne "tiszteli" mivel ő a tanára . Te ismered . Kinézed belőle hogy viszonya lenne egy ilyen idős férfivel? :) remélem segítettem
2012. szept. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Simán normális, ha a barátnődnek egy értelmes, érett lelki társra van szüksége, és ezt te nem elégíted ki.
2012. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Érett lelki társ, nem lehetne inkább egy lány!?

Én még ha nem is hiszem, hogy mint férfi tetszik neki, attól még a fószernak titkon tetszhet. Valaki képes heti vagy napi több órát rászánni egy volt diákjára úgy, hogy neki is van csaja minden érdek nélkül?

S ha a lelki társ nem én vagyok hanem egy másik fiú az engem "kicsit" zavar. Ez teljesen érthetetlen?

2012. szept. 15. 09:24
 6/6 anonim válasza:
Figyelj, lehet hogy ő sokkal érettebb a koránál..ezt már rám is sokan mondták,persze ebben semmi rossz sincs.Én 14 vagyok és nagyon szeretek az 50.! éves elég modern gondolkodású tanárommal beszélgetni.És nagyon sok mindenről lehet vele beszélni, pl olyanokról is amikről mással nem tudok.
2012. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!