Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én 32 éves férfi vagyok a feleségem 37. Van egy 7 hónapos babánk és a feleségem mióta teherbe ejtettem, nem feküdt le velem, sőt semmilyen módon hozzám sem ért. A majdnem másfél év alatt egyszer sem elégített ki sem szájjal sem kézzel. Ha szóbahoztam neki a témát, leordított, hogy önző disznó vagyok, verjem ki magamnak. Persze még mielőtt valami nyomulós disznónak tartanátok, elárulom, hogy volt olyan 4 hónap, amikor megunva a sok eredménytelen próbálkozást békén hagytam, hogy hátha, ha én nem "zaklatom" , akkor majd ő megkíván. Hát persze...Mondanom sem kell, hogy egyszer sem kezdeményezett. Nem úgy, mint amikor a babával próbálkoztunk, amikor ovulált, teljesítenem kellett egy nap többször is. Ha jelzet az ovulációs teszt, már cibált is be az ágyba.


Persze lehetne mondani, hogy biztosan fáradt és kimerült a baba mellett, de ez sem teljesen igaz, mert én ötkor rohanok haza a munkából és vasalok, mosok, takarítok, mosogatok stb.. szóval elvégzem a házimunkát is.


Az utóbbi időben többször jeleztem neki, hogy nem lesz ennek jó vége és boldogtalan vagyok, amire ő közölte, hogy ő boldog velem és jól érzi magát a házasságunkban (hát persze, hol talál még egy ilyen balekot...)


Valaki volt már hasonló szituációban? Teljesen kétségbe vagyok esve...



2012. szept. 15. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom. :( én nem voltam ilyen helyzetben, de csak a KOMMUNIKÁCIÓ.t tudom ajánlani, de hatásos módon. jelezd hogy mennyire fontos dolgot akarsz mondani, mennyire a leked ügye, ültesd le, magyarázd el a dolgokat, h mit érzel, miért sok ez már neked tegyél fel kérdéseket, h ő erről mit gondol, ő hogy élte meg az elmúlt évet, miért nem gondol arra hogy neked ilyen sok hosszú idő után szükséged lenne ezekre a dolgokra, és te is sokat dolgozol, mindenki lássa át, mit gondol a másik, és akard megkeresni, és megkerestetni vele, hogy szerintetek hogy lehetnétek mind2en boldogok, mit tud tenni az egyik, és a másik.
2012. szept. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
és ha hamar feláll mellőled, h neki erre nincs ideje, ő nem így látja stb. mondd:hogy neked ez nagyon fontos probléma, te is kellene, hogy olyan fontos légy mint a gyerek, v bármi más. hogy ha gond van, nem csak mindkettőtöknek, elég ha az egyik érzi, akkor ha kicsit is törődik veled a másik, segít megkeresni a problémát és megoldást találni, nem csak "elhessegetni"!
2012. szept. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólást!


Rengetegszer próbáltam már vele beszélni, de 5 perc után mindig sírva fakad, hogy egy önző disznó vagyok. Az az igazság komoly dolgokról soha nem lehetett beszélgetni vele.


Meg már igazából a sok kudarc engem is eltántorított.Már nincs kedvem kezdeményezni sem,mert előre félek a visszautasítástól :(

2012. szept. 15. 11:47
 4/13 anonim ***** válasza:
úr isten de miért vagy önző disznó? ezt miért nem kérdezed tőle? végül is mit csinálsz te, és mit csinál ő? tök mind1 am milyen fárasztó, kínos stbstb de ezt meg kell beszélni, vagy úgy is le fogsz lépni. most akkor döntsd el....
2012. szept. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy miért ment hozzád feleségül,szerelmes volt-e beléd úgy igazán?Még ha sírva is fakad, neked jogod van kérdéseket feltenni és elmondani azt,ami bánt téged!


A leírás alapján olyan,mintha tenyészállat lennél,akinek teljesítenie kellett egészen a fogantatásig,aztán most jó vagy a házimunkára és manipulál a bőgéssel,ha kicsit komolyabb témát hozol fel.


Mielőtt mégjobban elfajulnak a dolgok,próbáld vele megbeszélni...


Talán az a baja, hogy utálja a testét?!Nem tetszik magának?Meghízott,szégyenlős lett?Próbáld éreztetni vele, hogy nagyon szépnek találod stb....

2012. szept. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Azért tart önzőnek, mert a szeretkezéstől abszolút elzárkózik és amikor megkérem, hogy akkor legalább szájjal vagy kézzel elégítsen ki, mert már nem bírom tovább, szóval szerinte ekkor önző vagyok, mert csak arra gondolok, hogy nekem legyen jó.
2012. szept. 15. 13:44
 7/13 anonim ***** válasza:
És ha meg őt szeretnéd kielégíteni,akkor elzárkózik.Szóval nonszensz a feleséged....
2012. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, eléggé "érdekes" a viselkedése. Sok ismerőstől megkaptam már, hogy hogyan tudom őt (mármint a feleségemet) elviselni.
2012. szept. 15. 18:17
 9/13 Synesztro ***** válasza:
25/F Nekem is van egy fiam most váltam el, és nekem is ez volt az egyik válóokom. Én egy évig bírtam sex nélkül, és aztán tudom ez csúnya dolog, lehet is offolni érte, de egyik nap leültem a nejem elé, és közöltem vele, hogy nem bírom tovább. Nem akarom őt megcsalni, de ennek vagy az lesz hogy megcsalom, vagy váljunk el, mert én is boldogtalan voltam, és iszonyatos módon szinte inzultált a szembe jövő lenge ruházatú nők látványa is. Azt mondta, hogy csináljak amit akarok, nem érti hogy mi a franc bajom van, ő jól érzi most magát, kiegyensúlyozott, és örüljek hogy hagy pihenni munka után.Mikor meghoztam az ügyvédemtől a válási papírokat, akkor már sírt, közölte hogy jó, legyen mégis, megteszi minden úgy lesz mint rég stb. Miután a fiunk elaludt, nekiveselkedtünk, de kb.15 perc után abbahagytam, mert az csak 1 dolog, hogy nem izgult fel semmien módon, de elkezdett sírni, ez lelombozott. Felöltözött, és akkor már ő is belement a válásba. Gyors válásunk volt, én azóta találtam magamnak egy 27 éves megértő élettársat, ő most 28, és egy 30 évessel van együtt, gyakran találkozunk, nincs köztünk harag, a gyereket együtt neveljük azóta is, párjaink nem szólnak bele, sőt szoktunk közös programokat is szervezni, és én személyszerint örülök, hogy a nejem boldog lett, mégha nem is az én oldalamon. rengeteget sírtam válás után, depis is voltam, de átment.Remélem tudtam segíteni.:S
2012. szept. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!


Ment a zöld kéz.

Ha nem lenne gyerek, hasonló szituációban azonnal beadnám a válópert, de ott a gyerek, akit imádok. El sem tudom képzelni milyen lenne nélküle... :(

2012. szept. 16. 14:21
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!