Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ctrl+Alt+Del kérdése:

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen, hogy egymás után zsinórban 11 lánytól kaptam kosarat!? Lekezelő illetve bunkó válaszok nem érdekelnek.

Figyelt kérdés
14 esztendős elmúltam. Fiú vagyok.

2012. szept. 15. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Legalább kitartó vagy és nem vagy betoji :D Fel a fejjel.
2012. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nyomulós vagy? Mert azt nem nagyon szeretik a lányok.
2012. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Olvastam itt olyanról,aki évek óta nem talál senkit,le vagy maradva.
2012. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még csak 14 vagy, lesz még időd bőven, hogy párt találj magadnak. Ráadásul 18 éves korodig még rengeteget fogsz fejlődni mind testileg mind lelkileg. Ne add fel ez a lényeg.
2012. szept. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerencsétlen, és minden tiszteletem ^^ próbálkozz csak tovább, talán nem sokára találsz olyat, aki szintúgy érez.
2012. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem nehéz "felülmúlni", úgyhogy szerintem nincs még katasztrófa. Majd ha zsinórban egymás után meglesz a 111 is, akkor kezdj el aggódni.
2012. szept. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy azért mert túl nyomulósnak tartanak? Először ismerd meg rendesen a lányt és nyugalom nem vagy lekésve ne siettesd a dolgokat biztos lesz olyan aki majd igent mond csak várd ki a megfelelőt.
2012. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Sokat segítettek de tényleg!
2012. szept. 21. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!