Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, összejönnétek egy idősebb lánnyal?

Figyelt kérdés
Kollégista lány vagyok, tegnap töltöttem a 17-et, van a koliba egy srác, aki pontosan 13,5 hónappal fiatalabb nálam. Már tavaly is egy koliba voltunk, de valahogy nem vettem észre sose. Múlthéten viszont láttam hogyan focizik és egyre jobban tetszik maga a srác is, egyszer hívtam el beszélgetni, de ennyi. Kérdeztem tőle, azt mondta még ő sem tudja, hogyan vegye a közeledésemet. Mások véleménye alapján a srácot nem mondanák igazán helyesnek, de nekem tetszik. Részemről (és mások szerint) a külsőmmel nincsen semmi gond. A srácról viszont nem mondaná meg szerintem senki, hogy 15, mert többnek néz ki :) Egyébként egy suliba is járunk. Szóval?
2012. szept. 16. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
persze
2012. szept. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
FAIL! XDD
2012. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A szerelemben nem számít a kor! :) Én 18 vagyok a barátom meg 17 és sokszor még így is azt hiszik, h ő az idősebb és én vagyok kb. 2évvel fiatalabb tőle :D
2012. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én öszejönnék idősebb lánnyal.
2012. szept. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Simán!!! Ebben most mi a fennakadás?
2012. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nekem semmi, csak kíváncsi voltam fiúk véleményére.
2012. szept. 16. 20:54
 7/7 Kepano_SR válasza:
16f 18lányoknál nincs jobb :) Sok sikert
2016. márc. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!