Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit választanátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanátok a helyemben?

Figyelt kérdés

37éves,jó anyagiakkal rendelkező,kevésbé helyes,inteligens,féltékeny,néha unalmas egyébként nagyon szerető és megbecsülő srácot,

vagy

egy 24 éves,helyes,inteligens,bulizós,pörgős srácot??


én 22 éves vagyok



2012. szept. 17. 08:47
 1/8 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

magyarán.

A): kitart de meg kell csalni / rá fogsz unni.

B): nincs haszon de nem fogsz ráunni de ettől még ő rád unhat.


neked sem lesz nagy sikered gyiken az biztos :D

2012. szept. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha lány lennék, akkor a 2.-at egyértelműen!
2012. szept. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a 37 éves és közted egy kicsit nagy a korkülönbség,élvezd az életet amíg lehet az olyan fiúkkal,mint a 24 éves akit leírtál. Majd ha már valaki mellett megállapodsz és nem élted ki magad, akkor vissza fogod sírni azokat az időket, amikor tombolhattál volna.

Szerintem.

2012. szept. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A 37 éves valaki az nem 'srác', hanem egy férfi. Neked azonban szerintem ilyen korú valaki nem kellene. Ráadásul gondolj bele, vele maradnál tartós kapcsolatban? Nem hiszem hogy bírnád. És gondolj ő rá is, mert szerintem ő már nincs abban a korban hogy csak "élvezze" az életet. Úgy a legfairebb, és a normálisabb is (és jobb választás is) a fiatalabb, 24 éves muksó.
2012. szept. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A barátnőimnél tapasztaltam, hogy a pörgős csalfa nagy dumás srácok jönnek be, pedig tisztában vannak vele, hogy nem egy hűséges típusok, de azt hiszik, hogy majd Ők megváltoztatják. Ezek összetörik a szívüket,majd bele pusztulnak.és hatalmasat csalódnak, szenvednek. Azután jön a szerető, megbecsülő társ, akiből aztán lesz a férj.

Hidd el én már csak tudom . Tapasztalatból.

2012. szept. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A 37 évest, nem is kérdés. :)

38F

2012. szept. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát nemtudom,de 24 éves már nem igazán keres....nemtudom mi történt....
2012. szept. 17. 13:44
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt válaszd amelyik megdobbantja a szíved.
2012. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!