Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, szerintetek mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mit kéne tennem? 17F

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam és egyben nagyon jó barátom. És már nagyon régóta tetszik nekem, elhatároztam hogy a napokban valamikor ezt megmondom neki, de attól félek hogy ha visszautasít akkor a barátságunknak is annyi. Megmondjam neki?

2012. szept. 17. 21:13
 1/3 Rs. ***** válasza:
Ne mondd meg neki. Kezdj el neki udvarolni :) de ne vágj bele egyből a lecsóba .)
2012. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy fiú vagyok de ha nem haragszol válaszolok. Tehát, ha tetszik a csaj, és a fejéhez vágod, hogy "Jól nézel ki, járunk" 10000% hogy elutasít! Nem így működik - sajnos tapasztalatból tudom.

Kezd apró jelekkel, bókokkal, viccelődéssel, ismerd meg, majd kezdj el szemezni, flörtölni. Ha pozitív nonverbális jeleket kapsz viszont - amit észre veszel - akkor elhívhatod valahova egy fagyira, teára, sétálni stb. vagy valami.


De ne számíts semmire, ha csak úgy elé állsz, "Én a tied s te az enyém. Úgy szeretlek, úgy féltelek. Hisz az életem semmi lehet, Nélküled!" akkor ne számíts kapcsolatra, csak kiröhög ami neked esik majd rosszul és csak rontja az önbizalmad.

17/f

2012. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Csillag25 ***** válasza:
Mindenféleképpen fogd vissza magad, és ne lássa rajtad, hogy odáig vagy érte már régóta. Az elején apró gesztusokkal jelezd felé a vonzalmad, például, hogy gyakrabban érinted meg a vállát, vagy öleled át, még többet próbálj vele időt eltölteni, finoman próbáld meg felerősíteni benne az érzést, hogy talán több is lehetne köztetek.. :)
2012. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!