Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondolnatok errol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnatok errol a viselkedesrol?

Figyelt kérdés

A baratommal 1,5 eve vagyunk egyutt,ez azert fontos ,mert eddig nem csinalta ezt,az utobbi idoben csinalja.

Pl,vasarnap meg voltunk hiva apukam ismerosehez vacsorara es őt is elhivták.Az autoban ültünk en meg ő hatul ,apu meg a nője elöl és elkezdett ugy beszélni,hogy b*zdmeg,meg meg a p*csába,meg mekkora m*jom ez meg az,ha rá szoltam,akkor azt mondta nekem,hogy mész a f*omra,vagy a f.mon josz ki,majdnem elsirtam magam ,annyira rosszul esett,50x meg kertem az autoba h áljon le szépen halkan mondtam neki,ő meg azt valaszolta,h ugysem halják ,mert elől ülnek.Pedig szerintem hallottak,ugy szégyeltem magam.Amikor oda értünk,akkor is ugyan ezt csinalta,az egész estém elrontotta,főleg,amikor meg kértem,h áljon le,még neki ált feljebb,meg nekem mondta,h mennyek a f*ra.Nagyon mérges voltam.Ma pedig eljött ,és amikor bejött nem is köszönt nekem,le ült,es elkezdtem neki mesélni,hogy mennyire kivagyok idegileg csaladi problémák miatt es belevágott a szavamba,es a focirol kezdett el magyarazni,es amikor nem oda neztem le orditott h nem figyelek rá.Mondom én rád?Mondtam neki,hogy az en gondom picit fontossabb,mint a foci,es elkezdett szoszerint orditani,h nem erdekli a csaladi gondom.


2012. szept. 17. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
egy bunkó!dobd ki!nem érdemel meg! 22/F
2012. szept. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyezek az első hozzászólóval. 23 l
2012. szept. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom neked eszedbe se jutott megkérdezni neki mi baja van?Nyilván valami történt vele és tiszta pipa.A saját bajával van elfoglalva valószínű és a tiedet most nincs ereje a vállára venni.
2012. szept. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaja. Azt akarja hogy szakíts vele.

Csak azt nem értem hogy mire meg meddig vársz még ezzel? :))

2012. szept. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ne haragudj meg de egy kétlàbu tetüvel jàrsz / jàrtàl...
2012. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!