Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány, akivel a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel a legjobb barátok vagyunk. Néha veszek neki apróságot, legutóbb nyakláncot vettem. A lánynak van barátja. Mennyi az esélye hogy ezt a nyakláncot (vagy ha ruhát vennék) hordaná?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
50%. Vagy hordja, vagy nem.
2012. szept. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Te normális vagy???

szerintem nem!

pasija van!

Mi a f@szt érsz vele ha megveszel egy csomó sz@rt neki!


szerintem jókat röhögnek 2-en h ennyi eszed van

2012. szept. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mókusgyilkos ***** válasza:

2.: BARÁTOK! ismered a szót ?XD

nem látom át mi ezzel a baj néha napján én is megszoktam ajándékozni 1et 2őt ha van csaja / pasija ha nincs.

mi ebben a gáz?

én inkább azt nem értem h ez miért szerelem/szex kérdés..

2012. szept. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
de a kérdésben szereplő srác nem írta volna ki a kérdést ha csak laza haverság lenne, ugyan is többet érez a lány iránt és van benne némi hátsó szándék is, különben nem itt szerepelne az oldalon a kérdése :)
2012. szept. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szerelem, szex » Párkapcsolatok

PÁRKAPCSOLATOK...


(mert a lánynak van barátja)

2012. szept. 18. 17:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Te akarsz lenni a harmadik v mér adsz ajándékot egy párban lévő lánynak?..

Tisztában vagy a szó jelentésével, h Barát??..lelki szemetes..

2012. szept. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha legjobb barátok vagytok is,akkor is furcsa,hogy ajándékokat veszel neki,csak úgy..A nyaklánc még elmegy,na de RUHÁT?!..

De ha már egyszer vettél neki nyakláncot,akkor szerintem nem gáz,hogyha hordja.Max. a pasijának nem mondja meg,hogy honnan van,vagy csak annyit mond,hogy egy barátjától kapta,és kész.

2012. szept. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem van komoly párkapcsolatom és vannak fiú barátaim is. Párom előtt tényleg nincs titkom, mindent megbeszélünk és nem vagyunk kifejezetten féltékeny típusok sem. De nekem így is kellemetlen lenne, ha egy fiú barátomtól kapnék valami nagyobb ajándékot.. Szerintem vissza is utasítanám. Számomra egyértelműen azt jelentené, hogy a haver srácnak bejövök és esetleg el szeretne csábítani.

Pl. egy-egy képeslap, hűtőmágnes belefér. Főleg ha a haver volt valahol kirándulni és hozott nekem kis csecsebecsét, de nyaklánc, ruha már számomra túl intim dolog. Azt csak családtagjaimtól és a Páromtól fogadnék el! De lehet, én vagyok a konzervatív..

Vagy amit az egyik hozzászóló írt: elfogadnám aztán a barátommal meg jót röhögnénk a srácon.. :D de ez nem az én műfajom.


23/L

2012. szept. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor kinevetnétek az (egyik) legjobb fiúbarátodat azért mert ajándékot vesz neked? jó szar
2012. okt. 6. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!