Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet irántam, belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam, belém szerethetett vagy én élem ebbe túlságosan bele magam?

Figyelt kérdés
Mát több, mint két hónapja találkozgatunk, nem csak bulikban, hanem valamikor találkozgatunk és ott alszom. Szex, petting még sohasem volt. Őszintén nem is értem, mert már 19 éves és amúgy jó pasi, de ennek örülök is, hogy nem csak arra kellek neki.(lehet nem hiányzik neki a szex, mert állítólag egy lánnyal volt eddig, vele is 1-2 éve, belőle mondjuk soha nem néztem volna ki.) Azóta nem kevertünk mással, és megbeszéltük, hogy ez így is marad. Nem tudom már mit érez irántam, vannak kétségeim minden felől, de imádok vele lenni. Tud nagyon aranyos, viszont bunkó is lenni, de szerintem nehezen nyílik meg. Lehet, hogy belém szeretett és van esély akár a jövőben kapcsolatra is? 16/L.

2012. szept. 19. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:

"Azóta nem kevertünk mással, és megbeszéltük, hogy ez így is marad."


Ez hogy is volt pontosan?

2012. szept. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Amióta találkozgatunk és megvolt a közös csókunk, azóta ő sem és én sem flörtölünk,csókolózunk mással, még bulikban sem. Úgynevezett ultimátumot adott nekem, amit nem tudok megérteni.. Megszerethetett és kötődik hozzám, vagy csak szórakozik? Előre köszönöm. (:
2012. szept. 19. 00:38
 3/8 anonim ***** válasza:

"Amióta találkozgatunk és megvolt a közös csókunk, azóta ő sem és én sem flörtölünk,csókolózunk mással, még bulikban sem. Úgynevezett ultimátumot adott nekem, amit nem tudok megérteni.."


Mit mondott konkrétan?

2012. szept. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Múltkor mondta, ha látta volna, hogy keverek mással, a srácot meg is ütötte volna mi pedig meg már nem beszélnénk..Meg valaki elmegy mellettem és rám mosolyog, már egyből 'hisztizik' rajta, de ettől függetlenül imádom.
2012. szept. 19. 00:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor ideje tisztázni, hogy mi van köztetek, és kimondani, hogy most jártok vagy sem. :)

Nyugodtan hozd szóba!

Végülis úgy viselkedik. Főleg hogy csókolóztatok is!

2012. szept. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szóba hoznám, de nem tudom, hogy fogadná. Mert még így is jó vele lenni, mintsem ne lenne semmi sem köztünk. Nem tudom szükség lenne e kapcsolatra, többek szerint(ismerőseink szerint) már ez kapcsolat, csak semelyikünk sem mondja ki és ha kérdezik, mindenkinek tisztázzuk, hogy egyedülállók vagyunk. Remélem idővel kiforrja magát.
2012. szept. 19. 00:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Mióta tart ez a kavarós állapot? Oké, hogy 2 hónapja találkozgattok, de azóta folyik minden? És mióta ismeritek egymást?

Szerintem várj a szóbahozatallal egy kicsit, had alakuljon a dolog magától, főleg ha ő is "hűséges", akkor felesleges kapkodni, de 2-3 hónap után azért felhoznám neki a dolgot, és megérdeklődném, hogy ő mit szeretne, vagy minek gondolja ezt.

2012. szept. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha mar ennyiszer nala alszol, nem hiszem, hogy nem tudnatok megbeszelni, hogy most megis mi van koztetek. Kerdezz ra nyiltan es mondd, hogy te normalis kapcsolatot szeretnel vele.
2012. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!