Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bennem van egy kis bizonytalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van egy kis bizonytalanság, van tényleg nem tetszem annyira neki?

Figyelt kérdés
engedni mindent enged, (érintés csók stb) de valahogy úgy érzem nagyon hideg, mintha nem akarná. ha épp félbeszakad valami, akkor mikor visszajön kicsit arrébb ül, nem ott folytatjuk ahol abbahagytuk és újra kezdhetek mindent, ez engem zavar.
2012. szept. 21. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat ugy csokold meg, hogy utana o kerje toled.
2012. szept. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nagyon nagy arc komolyan, kiérünk a kocsmából.megfogj a vállam elkezdi te mikor iszunk? mondom most ittunk józsi ne ge*izz..jó jó de vizet....háháhá vizet érted erre olyan mérges lettem hogy bevertünk még 2 körtét.
2012. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ez egy csaj, akkor valszeg tényleg nem kíván annyira. Én is így viselkedek, ha meg akarom vétózni a szexet, mert nincs túlzottan kedvem az illetőhöz. 21/L
2012. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!