Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan reagálnátok egy ilyen fogadásra?

Figyelt kérdés

Párom fogadott egy lány haverjával, hogy január 1-éig nem borotválkozik, a fogadás tárgya egy adott feladat végrehajtása egyszál semmiben...

Lehet túl komoly vagyok és semmi humorérzékem nincs, de az sem tetszik rohadtul, hogy a párom a "puha arca" helyett, mindennapos borotválkozás után, most majd 3 centis szőrt dörgöl a képembe, enyhén igénytelennek tartom és nem is áll neki jól, nagyon nem, a két hetes szőr sem, nem hogy ilyen drótkefe. Az meg pláne nem tetszik, hogyha esetleg elveszti fogadást, akkor egyszál f*szban tornázik vagy 200 ember előtt a kollégiumban. (Huszonévesek vagyunk)

A kérdésem. Ti próbálnátok együtt nevetni a párotokkal, avagy kijelentenétek, hogy ezt nem és kész?



2012. szept. 22. 17:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen hülyét nem preferálnék
2012. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 füves zerge ***** válasza:
nincs humorérzéked
2012. szept. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Lesz*rnám,az ő baromsága,most mit érdekeljen,amíg velem meg kedves,és szeretem.....és le is fényképezném,meg felvenném az egészet videóra:D

Ha meg annyira nem tetszik neked,hogy szőrös,mond neki,hogy no sex,legalább kiéhezik rád ;)

2012. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mosolyogj. Ha a párod bele ment nyílván lát benne fantáziát. Ugye nem te leszel az aki beszabályozza és el rontja a mókát?! UGYE NEM!? Te biztos nem lennél jégcsap?! Ha hülye az vele jár, ha nem ez az őrültség akkor talál majd később mást amiben "kiélheti" magát ;)
2012. szept. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hát mi egyszer a haverokkal fogadtunk egy láda sörben, hogy ki bírja tovább borotválkozás és és hajvágás nélkül. 94 nap 11 órával lettem második, az első meg kereken 95 nappal nyert. Idióta fogadás volt, nem érte meg, de poénként simám ütött :D


22/F

2012. szept. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, nem örülnék neki, de alapvetően nem sok beleszólásod van. Mondd el neki higgadtan, hogy ez téged miért zavar, meg így nem tartod vonzónak stb, aztán majd ezek tükrében újra átgondolja, hogy ez mennyire jó ötlet. (Megjegyzem elég nagy hülyeség...)
2012. szept. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

hogy reagálnék?? én annyira féltékeny típus vagyok, hogy már az első 3 szón kiakadtam: "lány haverjával" ráadásul abban, hogy meztelen lesz..figyelnék a helyedben a kis r**

am meg ha alszik vágj bele picit a szakállába..akkor muszály lesz neki az egészet "eltüntetni" mert csak nem járkál már úgy emberek között:D

2012. szept. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Lehet jégcsap vagyok, láttam már elhanyagoltan, kialvatlanul, ittasan, büdösen, mindenhogy és egy szót nem szóltam érte, azért sem, ha hetekig nem borotválkozott, mert szeretem. De közben esedékes lesz a mi évfordulónk, a szüleim házassági évfordulója és még egy pár olyan családi program, amin őszintén szólva nem szeretném, ha úgy jelenne meg, mint egy hajléktalan. Viszont azt sem szeretném, ha mások előtt lóbálná amije van. Ergo lehetek "antipartiarc", de én ezt abszolút nem találom humorosnak. Tudnék nevetni, ha nem a páromról lenne szó!

Nyilván nem fogom leszabályozni, mert nem az anyja vagyok, hanem a párja, de ettől még a nemtetszésemet kinyilvánítom.

2012. szept. 22. 17:19
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet azért kompromisszumokat kötni. pl. beszéld meg vele, hogy azért vágjon vissza abból a pamacsból egy kicsit, vagy igazítsa fazonra szép fokozatosan. A fogadó félnek nem hiszem hogy fel tűnne és ő sem lenne "hajléktalan".
2012. szept. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A szőrösség téma..hagyján, már az rossz érzés nekem h lányhaver, de na, bízom benne. De h pucéran? Ergo kíváncsi a farkára, és természetesen látná. Emellett szarul esik, hogy a barátom ilyenbe ment bele, ilyen fogadási feltétellel..egy párkapcsolatban lévő férfi halálbiztos dologgal se lépjen bele ilyenbe...ahogy én sem rohannék végig egy szál bugyiba meg melltartóba oylan fogadásból, hogy akárcsak 24 órát ébren maradok...kiv. lennék a barátom mit mondana fordított esetben. Ez nem poén,-nem poén téma. Ez már más...
2012. szept. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!