Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jelezzem neki hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

a sráccal ugyanabba a suliba járunk, néha összefutunk, akkor kb annyi hogy köszönünk egymásnak, régen járni akart velem de megbeszéltük hogy ha majd elkezdődik a suli akkor kiderül.. 1x randiztunk is, nem volt semmi extra dumáltunk.. de nagyon ritkán beszélünk, rámsem ír, énmeg nem akarok, mert nemtudom mi járhat a fejébe ugyh nemmerem.. mert neki kéne írni, meg eddig is ő szokott..hogy jelezzem neki hogy tetszik? :S

16/L


2012. szept. 26. 11:12
 1/6 ediZeJ ***** válasza:
Talán írj rá..
2012. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem merek írni neki:S meg kicsit se lenne fura h kb 1 hónapja nem dumáltunk mostmeg hirtelen ráírok..:S
2012. szept. 26. 11:37
 3/6 ediZeJ ***** válasza:
Miért lenne fura? Talán neki is leesne hogy most mi is van. Vagy ha nem, akkor beszélgess vele úgy hogy minden nap ráírsz aztán amíg ő nem kezd el rád írni stb... Ha ez megvan akkor majd jön a többi, vagy ha még ekkor se esik le neki, akkor meg hívd el valahova te, pl sétálni fagyizni nem tudom valami ilyesmi.
2012. szept. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Likeold :D
2012. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lájkoltam.. de semmi:o
2012. szept. 26. 12:31
 6/6 anonim ***** válasza:
B@ZD! :D
2012. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!