Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szex közben párotok szemébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szex közben párotok szemébe néztek, vagy becsukjátok a szemeteket?

Figyelt kérdés

2012. szept. 27. 09:31
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
kort és nemet is légyszi
2012. szept. 27. 09:32
 2/22 anonim ***** válasza:
59%

Imádom az arcát/szemét nézni :)

20/L

2012. szept. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
ez akkor ciki, ha éppen benéz az ablakon... O.o
2012. szept. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%
mindig nézem a szemét..főleg mikor orgazmusa van.. :-) 31F
2012. szept. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

Mindig szemébe nézek :)


22/L

2012. szept. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Kérdező, előbb halljuk a te válaszodat!
2012. szept. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
a szemében látni lehet többet is mint csupán a pillanatnyi élvezetet, ezért én szeretem nézni... ha valaki nem szívesen néz a másik szemébe, ott valami nem stimmel (Szerintem), mert vagy másra gondol, vagy nem akar tudomást venni rólad, vagy fantáziálgat, vagy nem elég amit lát (te magad), szóval szerintem jó dolog. :P 21f
2012. szept. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

hát nemtudom...:D


barátnőm rendszeresen becsukja a szemét miközben kényeztetem, sőt van mikor még d*gás közben is.


persze rám is néz, de többször van csukva a szeme. Ő iylen.

sztem mindneki más.

volt pár pasija már, de aztmondta, már az első együttlét magasan überelte minden eddigi pasijának a teljesítményét. ((nekem min 1 óra a szex előjáték nélkül, néha kis orállal kiegészítve, neki állítólag a leghosszabb szexe is 20 perc ha volt))


fura pedig állítólag volt 25 éves pasija is, nagyobb szerszámmal, énmeg 21 vagyok, és átlag pénisszel (16,5 cm)

szal vagy hazudott, vagy tényleg jóvagyok :P

2012. szept. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%
11.08- valószínűleg hazudott.
2012. szept. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Soha nem nézek a fiúra rá. Nincs becsukva a szemem hanem egyszerűen elfordulok és én se látom és ő se lát engem. Ha nem tudok elfordulni akkor a kezem az arcom elé teszem. De ezt azért, mert ő nem szeret különösebben velem lenni és igy megkönnyítem a dolgát. :)
2012. szept. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!