Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tévő legyek? Csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Csak én "reagálom" túl vagy más srác is berágna ezen? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. Megpróbálom a lehető legrövidebben és érhetőbben és kúltúráltan leírni a problémámat. Arra kérek mindenkit, hogy NORMÁLIS válaszokat adjatok, mert így is elég rossz ezen nekem!


Szóval.: Volt nekem kb. 1 éve egy barátnőm. Pár hónap után ha hiszitek ha nem MAGAMTÓL rájöttem, hogy letagad előllem valamit, a volt barátjával kapcsolatban. És érdeklődni kezdtem felőlle és a végén kiderűlt, hogy sajnos igazam lett! Nagy nehezen több órás faggatás után kibökte, hogy történt köztük egy kis Orális közösülés. (csúnyán fogalmazva lecumizta) de nem csalt meg, mert még akkor azzal a sráccal járt... tudom fognak jönni a válaszok, "hogy mit foglalkozok vele nem velem volt akkor", de engem sajnos az ilyen "múltbeli dolgok" idegesítenek, és zavarnak. Főleg így, hogy nem volt őszinte mikor én MINDENT elmondtam neki. Ha ő is elmondja, az elején mint én, akkor talán még a mai napig is együtt vagyok vele. És e-miatt IS megromlott a kapcsolatunk és rá 2 hónapra szakítottunk.

Ez az egyik.


A másik.:


"Talán megint ugyan abba a cipőbe estem bele??"

Egy gyönyörű lánnyal vagyok kapcsolatban már kicsit több mint egy éve. A családi körülményekhez és problémákhoz viszonyítva, nagyon kiegyensúlyozott a kapcsolatunk. Sok akadályt meg kellett vívni, hogy együtt lehessünk meg mehessünk is egymáshoz...stb. Nagyon szeretem!

DE! már az eleje óta (mióta összejöttem vele) azóta aggaszt pár dolog. Hozzáteszem, hogy az a volt barátja, akit én jó pár éve ismerek, és nagyon nem bírjuk egymást. Mikor összejöttem vele szűz is volt még!.. de erről a "volt barátjával kapcsolatban" másoktól is hallottam egy s mást, meg sajnos rajta is látom, hogy mint ha nem mondana el valamit. Sokszor beszéltünk már erről, mindig azt mondta, hogy nincsen semmi, de valamelyik nap megint felhoztam neki, hogy ha valamit nem mondott el, akkor mondja, mert nem akarok bajt! De ő annyit mondott, hogy ha lenne valami, akkor elmondaná. De hiába mert látom rajta és jól ismerem, hogy valami nem stimmel, és így nem tudom, hogy mit csináljak. Sajnos az a gyökér gyerek (volt pasi) abba a középiskolába jár ahova mi, így sajnos szinte minden nap látom a fejét.

Nagyon tanácstalan vagyok.


Mit csináljak?? Kezdjek el nyomozni és tudjak meg mindent??

Vagy sz@rjam le és ne foglalkozzak a múlttal, bármennyire is idegesít, és bármi is történt??

Ti mit csinálnátok az én helyembe?

Előre is köszönöm a válaszokat, és hogy végigolvastátok!


egy 18 éves fiú...


2012. szept. 27. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Tehát az első barátnőddel azért romlott meg a kapcsolatod, mert nem vágott fel azzal, hogy leszopta az első szerelmét? Huh, mekkora egy r ibanc...

A múlttal felesleges foglalkozni, az lényeg, hogy most te vagy a jelene, és kész. Ha minden kapcsolatod tönkre akarod tenni, csináld csak, de 30on túl már nehezen találsz majd szűz csajt...

2012. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

??? Szóval te csak szűz csajokkal akarnál összejönni, nehogy legyen valami előéletük? Az nem zavar ha neked volt már, de neki ne legyen?? Vagy ezt hogy gondoltad?

A előző kapcsolataiból mindenki letagad párat, de nem az összeset, és nem kell mindent tudni arról hogy ki volt előtted és hányféle pózban rakták meg a popsit előtted...

2012. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
Bocs ez nekem hosszú, de amit elolvastam abból kiindulva nem vagy terhes.
2012. szept. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Rosszul értelmeztétek, vagy lehet, hogy én írtam rosszul. Elnézést. Azt, hogy szűz azt nem azért írtam, hogy csak olyanokat keresek, hanem hogy az kizárva, hogy előttem volt szexuális kapcsolata.


Ui: Az előző nőm is szűz volt, még is "fogatmosott". :)

2012. szept. 27. 20:49
 5/11 anonim ***** válasza:

1., pont ezt akartam írni én is... most húzz bele a csajozásba, öreg, mert 10 év múlva egy olyan nőt sem fogsz már találni, aki a fantasztikus igényeidnek megfelel.


Az egyik leszopta az előző pasiját, most meg a másik csajnál is gyanús, hogy történt valami közte meg a régi csávója között, atyaég, hát hova jut a világ?

2012. szept. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
20:48. Én nem vagyok terhes, de te gyökér vagy! :) Ha nem olvasod végig, mert lusta vagy, akkor ne is pofázz bele! :)
2012. szept. 27. 20:50
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Hát hallod, az ilyen palik megérdemlik, hogy örökre egyedül maradjanak.
2012. szept. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ezt kiemelném! : " Ha ő is elmondja, az elején mint én, akkor talán még a mai napig is együtt vagyok vele. "


Ha nem lett volna szűz, mert már előttem elvesztette VOLNA, nem túl nagy gond. Csak legyen őszinte mikor kérdezem. :) Ennyit kérek. Ez sok? Én is ugyan úgy elmondtam mindent az előző csajomnak....

2012. szept. 27. 20:54
 9/11 -=Koldus=- ***** válasza:
58%
Te nem vagy normális -.-"
2012. szept. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

Valljon be neked mindent, hogy hol, mikor, hányszor cummantotta le az előző pasiját vagy pasijait, és te is mindent részletesen elmondasz neki. És MAGADTÓL rájössz, ha valamiben nem mond igazat (szóval valószínűleg folyamatosan ezen a témán rágod magad, egész életedben).


Vazze, és egy ilyen pszichopata gyökérnél sorban jönnek a nők, más, épeszű 18 éves srácok meg egyedül vannak...

2012. szept. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!