Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek egy szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy szerelmes nőről, aki nagyon szerelmes?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy hozzám korban illő fiúba. Aránylag normálisan tudok viselkedni de totál bekészülök ha ír vagy keres és hülyeségeket beszélek. Nagyon ritkán keres, hetente kigyógyulok belőle, de ha beszélünk, akkor megőrülök...Mit csináljak? Ha flegma vagyok vele előbb célhoz érek? Vagy soha? Legutóbb annyi hülyeséget beszéltem hogy inkább kiléptem chatről mert úgy gondoltam tuti hülyének néz. Vélemény?

2012. szept. 27. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
ne flegmázz az undorító...nekem is volt ilyen az segített, hogy többet találkoztam a sráccla és nem csak heti egyszer...
2012. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a flegmasággal csak az a baj, hogy aki alapból nem az, annak nem áll jól, és nem is igazán sikerül, szóval nem biztos, hogy eléred a kívánt hatást

aki hülyén szerelmes, az hülyén viselkedik, hát ez van...:D

saját tapasztalat XD

2012. szept. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha valakinek tetszik egy fiú természetes, hogy össze-vissza beszél. Meg kell tanulnod úgy kezelni mintha csak egy haverod lenne, neten még könnyebb mint élőben:)

Ne legyél flegma! Érdeklődj, de nyomulj. Mi a hobbija, szereti- e a focit, milyen filmet szeret?!

Én egy fiúval egyszer elkezdtem beszélni a horror filmekről, egyetlen egyet láttam, de valahogy eljutottunk odáig, hogy meg kell néznünk együtt is egyet. Próbálj közös témát keresni, viselkedj úgy mint ő. De soha ne legyél flegma!:))

Ha meg ő ír rád az jó jel, de te is felkeresheted.

2012. szept. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
állítólag nagyon sokat dolgozik...sajnos. nehéz elérni. ha magától keres akkor keres de az egyszer-kétszer van egy héten
2012. szept. 27. 22:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Féltékeny vagyok a srácra, hogy van, aki ennyit gondol rá- bár nyugodj meg amikor beszéltek, nem kell hülyeségeket írni sem!
2012. szept. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!