Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti lazán együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti lazán együtt alszotok a pasitokkal, ha menstruáltok? Nem kellemetlen?

Figyelt kérdés

én most fogok először úgy ott aludni a barátomnál, amikor menstruálok... igaz, még nem olyan erős a vérzés, de van 1-2 gondom... nem a szex... nem baj, ha nem szexelünk, kibírjuk.

a baj az, hogy attól félek, hogy éjszaka átázom... bár amikor még nem olyan erős, akkor nem szoktam... de amikor átöltözöm, le kell vetkőznöm előtte, és kellemetlen, hogy ott van egy betét. (tampont csak akkor használok ha muszáj, mert pl vízbe kell mennem nyaralásnál mondjuk...) plusz a kicserélés... fogjak meg egy betétet az orra előtt és menjek be a fürdőszobába?

17/L


2012. szept. 28. 17:57
 1/7 TOMAtm ***** válasza:
100%
erre való a neszesszer.akkor nem látja.am meg van éjszakára tampon is,az diszkrétebb.becsomagolod egy kevés WC papírba reggel és kész.pasi vagyok,a pasit nem zavarja.
2012. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A jó kapcsolatokban ezt szerintem simán megérti a pasi, meg kell neki mondani mi van, és csak felfogja a dolgot. Ez természetes dolog a nőknél, előbb-utóbb hozzá kell majd úgy is szoknia. Nem kell szégyenlősködni, fő az őszinteség.
2012. szept. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Azért a szàd nem vérzik ugye?Ha nem akkor ha kanos akkor is ki tudod elégiteni.
2012. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:08

Pf mekkora szánalom ember..

2012. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én tampont használok éjjel-nappal, így nem gáz.

Amíg betétet használtam egyedül is alig mertem aludni, a hülye alvópozícióim nem betét-kompatibilisek :D


Szóval én tamponnal simán. Super plus tampon, az sosem ázik át.

2012. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért szégyellném? Hát ez természetes dolog.
2012. szept. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

21/f

Engem egyaltalan nem zavar ha a baratnom epp beteg...sot meg sex is van olykor tiszta ver vagyok de ez kicsit sem zavar annyira szoros es bizalmas a kapcsolatunk hogy ot sem zavarja ha epp beteg ha ugy tartja kedvunk akkor durr bele utana kozos zuhany es kesz :D

2015. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!