Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret vagy sem? Nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy sem? Nem akarok erre feleslegesen várni.

Figyelt kérdés

Én vagyok az első kapcsolata,pedig már nem fiatal.(majd' 30 éves). Kedves, ám kissé különc, gondolom emiatt nem csajozott eddig,mert amúgy minden rendben van rajta,nem csúnya,nem buta, jó munkája van, érdekes hobbijai.

Ha együtt vagyunk általában minden jó,nagyon kedves figyelmes és gondoskodó, de ha nem, akkor kicsit furcsa. Nem keres,csak ha a legközelebbi találkozót akarjuk megbeszélni,régen kibírt 3 napot is mielőtt jelentkezett, de mióta rászóltam,hogy azért adjon valami életjelet,azóta ha nem találkozunk üzen valamilyen módon hogy milyen volt a napja. A hobbijai miatt gyakran utazik,de szemlátomást ilyenkor nem hiányzom neki annyira, mint fordítva. Lehetséges,hogy nem vesz komolyan? Nem hinném hogy másik nő lenne a dologban,ha eddig nem sikerült becsajozni, akkor pont most tenné...



2012. szept. 28. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak nem tudja kimutatni az érzéseit vagy nem akarja, hogy soknak érezd, emiatt pont rosszul sül el az egész.
2012. szept. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez lehetséges,bevallottan nehezen megy neki az érzelemkifejezés, minden téren. attól jobb lenne neki,ha bátorítanám azzal,hogy beszélek neki az érzéseimről? (3 hónapja vagyunk együtt amúgy)
2012. szept. 28. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, ha látja, hogy te is megnyílsz neki és érezteted vele, hogy abszolút fontos a számodra, talán egy kicsit ő is elengedi magát. Bizonyára még nem szokott hozzá, hogy van valaki, aki törődik vele és fontos számára. :)
2012. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én exem is 30 volt és én voltam az első neki.Azt tapasztaltam, hogy az ilyen visszahúzódó embernél,aki nem tudja megélni az érzéseit és kifejezni őket, inkább idegesítően hat az érzelmekről való beszélgetés. Volt, hogy direkt kérte, hogy ne beszéljünk erről. Vagy napokig nem akart beszélgetni, mert magába fordult. Szét is mentünk, mert megmondta, hogy neki túl sok vagyok. Én ölelgetős, becézgetős vagyok ugyanis. Szóval inkább ne ömlengj neki és néha hagyd békén, egyedül.
2012. szept. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ő nem az a magába fordulós típus,bár valóban nagyon zárkózott.
2012. szept. 28. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!