Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit adtatok eddig ajándékba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit adtatok eddig ajándékba a párotoknak pl. szülinapjára?

Figyelt kérdés

Ötletek kellenének, mert nemsokára itt lesz a barátom szülinapja és nem tudom, hogy minek örülne a legjobban, meg nincs most semilyen ötletem sem!

3 éve leszünk lassan együtt egyébként!Én 19L vok, ő 27F!


2009. aug. 3. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Én tavaly szülinapomra parfümöt kaptam a páromtól, idén 1 gyönyörű szép toppot...

Én pedig a képeinkből összerakott kirakót ajándékoztam neki.

Én 16L ő 19F

2009. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia!

nyaklánc, esetleg karperec! Medál sem rossz ötlet gravírozva mondjuk a nevetek kezdőbetűjével!

én csináltattam az egyik nagyított fotónkból puzzle-t, nagyon nagy sikert arattam vele :D

remélem segítettem!

19/L

2009. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én párom kapott tőlem egy rajzot ami a kedvenc sorozatának a főszereplőjét ábrázolja (kb 3 órás elfoglaltság volt) és bár gyűlölök sötni és mindent amit a konyhában lehet (kivéve az evést:P) ,sütöttem neki gyümölcstortát hát nemsokáig maradt meg.Aztán este kapott egy masszírozást tetőtől talpig a végén megspékelve némi erotikával.Nála nagyonnagy sikert aratott mind 3.Remélem segítettem valamit.
2009. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
19/L 23/F Pardonn ez lemaradt.
2009. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Esetleg ilyen fényképes üzletekben lehet csinaltatni olyan üvegkockát, amibe beleglaviroztathatod a kozos képeteket, szerintem ez is szép ajandék
2009. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kapott már maszirozógépet,vizipipát,bonsai-t (azzal a cetlivel,h ha 10évig elél nála,akkor lehet gyerek:D),könyvet ami tudom hogy érdekli,plüsscicát,szexpozokat ábrázoló boxert már vagy 10et (igaz,ezeket csak ugy semmi alkalombol),meglepinyaralást,annyi cetlit ahány éves volt,rajta különbözö kivánságokkal amikre tudom hogy vágyik és teljesithetem,meg már nem is tudom,kapott rengeteg mindent az elmult 2 év alatt,el van kényeztetve:D

22/L (24/F)

2009. aug. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Huhh... Az elmúlt hat év alatt kapott már kisebb ajándéktárgyakat, nippet, plüssállatot, pólót, boxert, parfümöt, dezodort, övtáskát, könyvet, képeslapot kísérőnek. A kedvesem a hasznos ajándékokat szereti, mindig megkérem, hogy soroljon fel néhány dolgot, amire vágyik, és abból választok.

én 22/l, ő 25/f

2009. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindig kitalálok valami újat...eleinte,amikor még mind a ketten fiatalabbak voltunk,akkor kis aranyos dolgokat szoktam:hatalmas lufiba csomagolt plüssállat,18.születésnapjára karkötő,gyűrű,márkás felsők,illatszerek-parfümök,öv,szexi fehérnemű rajtam :),gravírozott öngyújtó,volt amikor egy lakatra rágravíroztattam a nevünket és elvittem a szerelmesek kerítéséhez Székesfehérváron,ahova feltettük a lakatot,utána pedig lementünk a Balcsi partra és eldobtuk a kulcsait a vízbe...az nagyon romantikus volt,bár ez évfordulón történt...
2009. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!