Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veletek is fordult már elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is fordult már elő hasonló?

Figyelt kérdés

A barátommal egy éve vagyunk együtt.Pár hónapja nagyon sokszor fordul elő az,hogy ugyanarra gondolunk,vagy ugyanazt mondjuk,amikor azelőtt nem is beszéltünk semmi hasonlóról.Például volt olyan,hogy kérdeztem mit csinált délelőtt és mondta,hogy olvasott.Pár órával később eszembe jutott,hogy kérdezzem meg mit.Meg akartam kérdezni,de ki se tudtam mondani,mintha már megkérdeztem volna válaszolt.Mondta,hogy : Én ma ... olvastam.De meg se kérdeztem,ő is ugyanarra gondolt és mondta.

Vagy volt olyan is,hogy megjavították a telefonját és kérdeztem tőle,hogy : te amúgy veszel ? de el se mondtam mit,rávágta,hogy még nem és látta rajtam,hogy nagyon meglepődtem,mert el se tudtam mondani amit akartam és nevetve azt mondta : tudom,hogy feltöltőkártyára gondoltál.

De majdnem minden nap történik valami hasonló. Sétálunk és egyszerre kérdezzük vajon hány óra meg ilyenek. :)


2012. szept. 30. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekünk is van, de a miénk elég régi kapcsolat, így nem furcsállom.

Például én olvasok, barátom mászkál fel-alá, és csak annyit mond, hogy "Cica, hol van a... - Szekrény, alsó fiók, baloldalt." Oda se nézek, és úgy is tudom, hogy mit keres éppen, ilyen nem tudom, hányszor volt már, pedig nem mondta, hogy azt keresi, csak valahogy a mozgásából, meg arckifejezéséből tudom, hogy éppen mit akar megtalálni. :D

Hazudni sem nagyon tudunk egymásnak, csak elhallgatni dolgokat maximum, de a másik úgyis tudja, hogy ott valami titokban maradt, csak nem faggatjuk, hogy miért.

Plusz a beszélgetéseink néha viccesen hangzanak, amikor csak töredék információkat mondunk és úgyis tudjuk miről van szó.

Meg sok ilyen apróság, pl random érkező telefon búgó hanggal "Mennyire szeretsz? - Hányat? - 3-at, két csokis meg egy citromosat." És nem is kell kérdeznem, úgyis tudom, hogy a sarki sütistől szeretne párat, vagy ilyesmik. :D Fordítva is. Szóval szerintem ez hosszú kapcsolatoknál nem olyan furcsa.


21L

2012. szept. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!