Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nevetnek rajtam?

Figyelt kérdés
miért nevetnek rajtam és néznek le az emberek ha azt mondom nekik hogy én nem 500 lányt szeretnék (megdugni) hanem inkább egy normálissal együtt lenni?:/

2012. szept. 30. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mert az emberek többsége idióta... a médiában az látja mind, hogy legyél ribanc, meg döntsél meg minél több nőt, mert az a menő... a sok agyilag hulla meg el is hiszi, hogy ettől többek lesznek
2012. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz.


Én meg ma tudtam meg, hogy rólam meg az a hír járja, hogy b_zi vagyok. Közben meg egy titkos kapcsolatban vagyok egy férjes nővel. Ezzel ugye bár nem dicsekedhetek el a haveroknak.

2012. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

az igen...

egyébként úgy merült fel bennem ez a kérdés hogy voltam nyáron dolgozni és ott ilyen emberekkel volt tele a hely...

hogy ő inkább 15 csajt 1x húzna meg mint 1 et 15x meg olyanokat mondtak ,hogy elősszor a srác visszahuzódó volt utánna meg kigyurta magát es 1 hónap alatt 40 nőt huzott meg meg stb... engem meg szinte kinéztek mert én nem akarok ribancokat dugni -.- életem eddigi legborzasztóbb 1 hónapja volt :/

2012. szept. 30. 20:05
 4/10 anonim ***** válasza:
#1 a szívemből szóltál.
2012. szept. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azok az emberek, akikkel dolgoztál. Azok mind idióta felszínes gondolkozású barmok voltak. Agyilag még gyerekek.

Nem mondom, hogy én nem fekszek le egy csajjal, ha felajánlja magát. De nem az a célom, hogy divatp_csákat szedjek fel...

2012. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"...engem meg szinte kinéztek mert én nem akarok ribancokat dugni -.-"

csakhogy azok a pasik aki 40-et is megd*gnak, nem a ribancoknál indítanak, mert az már nem érdekes. ők már a nehezebb kaliberű nőkre mennek, a ribancoknak meg csak elérhetetlenek maradnak :D

2012. okt. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
21:07 a 40 et példának irtam hogy nem 1 et 2 őt hanem sokkal többet és az eggyik srácról mondták hogy nagyon szereti minden nő, én erre megkérdeztem tőlle hogy hogyhogy nincs normális állandó barátnője erre a válasz lekezelően az volt hogy neki csak dugásra kell 1 nő -.-
2012. okt. 3. 21:23
 8/10 anonim ***** válasza:

21:07 vagyok

azt gondoltam hogy példának írtad a 40-et

én is úgy értettem, hogy akik dobálják egymás után a nőket, mert simán megteheteik, mert ki vannak gyúrva, nos azok élnek is a lehetőséggel.

talán azért nevethetnek ki, mert nem tudod mi a jó.

nyilván ők is voltak már anno 1 lánnyal. és van viszonyítási alapuk.

és ezért lehet nekik vicces, hogy te mit akarsz.

mint pl a kiskutya, ami a játékcsonthoz kötődik, mert nem ismeri az igazi, velős csontot :)

szóval nekik ezért lehet vicces

2012. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szóval ha te is dobáltad volna már a csajokat és úgy mondtad volna ezt, na akkor már oda figyelnének rád.
2012. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
igen ez valószínű, persze benne van az agyhalottság is de nem feltétlen full arról van itt szó. Csak lehet viccesnek tartják mert még nem tudod amit ők, és ismerik a helyzeted több tapasztalatuk van. De lehetnek szimplán bunkók is. Egyébként meg ki tudja, még akár te is változhatsz, vagy nem.
2012. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!