Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, egy ilyen típusú lányhoz melyik férfi típus illik jobban?

Figyelt kérdés

Én eléggé lazán veszem az életet, általában azt teszem, amihez épp kedvem van, eléggé spontán alakulnak a dolgaim, próbálok arra törekedni, hogy minél boldogabban teljenek a napjaim, minél több mindent csináljak, és amikor csak lehet pörögjön körülöttem az élet.

Szerintetek milyen srác illik inkább hozzám? Aki ilyen mentalitású, mint én? Ennek előnye nyilván az, hogy mindent csinálhatunk együtt és kiélvezhetjük az életet, viszont itt könnyen kialakulhat, hogy csak ilyen felszínesebb lesz a kapcsolatunk vagy nem is tudom mi erre a jó szó, talán nem is így lenne.

Vagy inkább olyan srác, aki nyugodtabb, megfontoltabb, inkább megtervezi a dolgait és nem csinál meg egyből minden "hülyeséget"? Egy ilyen srác mellett valószínű kicsit talán lehiggadnék és jó hatással lenne rám, de lehet, hogy folyton hiányérzetem lenne, mert jobban vágynék a mozgalmasabb életre.

Ha esetleg valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, írjon légyszi!! :)

21 éves vagyok egyébként


2012. okt. 1. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az első. Én is hasonló vagyok amúgy, mint te (csak srácban) és volt egy olyan párom, mint te. Jó sokáig tartott a kapcsolat és minden rendben volt, bár az egy tiniszerelem volt.
2012. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sokat tudsz lendíteni egy olyan pasin, aki sokmindenen keresztülment az életben. És nem olyan vidám, mint te.
2012. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem, nincs ugyan tapasztalatom, de annyit elárulok, h ne ellentétet keress. Az ellentétek vonzzák egymást, de nem hosszú távra, egy idő után, unalmas lesz neked a fiú mássága. Szóval ne egy depis fiút keress, vagy nyugodtat, keress egy olyat, aki hasonló, mint te. Amit írtál, h egy komolyabb fiú mellett lehiggadnál, erre van esély, de nem hosszú távra, mert tényleg hiányolni fogod mellette a pörgést, vidámságot...stb:) Pl. én eddig ellentétekkel ismerkedtem, és senkivel sem jöttem össze. A mostani barátommal egyformák vagyunk, és nagyon jól megvagyunk egymás mellett:)
2012. okt. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az illik hozzád, akivel kölcsönösen megszeretitek egymást.

De én azt mondom, hogy nem lehet az embert így bekategorizálni. Gondolom neked is vannak nyugodtabb időszakaid, és ha egy nyugisabb sráccal találkoznál, neki is lennének pörgősebb napjai.

Én inkább azt mondom, hogy legyél nyitott.

De egyébként én nem hiszek abban, hogy "az ellentétek vonzzák egymást". Inkább a Similis simili gaudet elvet vallom.

Csak ha esetleg olyan fiút találsz, aki pörgősebb fajta, nehogy más dolgokra pörögjön rá, és más időzítésben, mint te.

2012. okt. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hozzád egy igazi talpbaszakadt igásló illik!
2012. okt. 2. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!