Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne lépnem?

Figyelt kérdés

17éves fiu vagyok. A hétvégi buliba tök jól összespanoltam 1 régi csaj ismerősöm barátnőjével(az ismerősöm által) Najó azért annyira, nem de pár szót váltottunk,és tökre egyre járt az agyunk. Az azt követő 2 napban is beszéltünk a hétvége miatt virtuálisan, nagyon jól elvoltunk szerintem.

DE másnap a suliba összefutottunk.. mikor megláttott mosolygott, de csak köszöntünk egymásnak.Aznap már össze se futottunk. Ma is öszefutottunk,ő megint "lelkes" volt de én megint csak 1 sziát tudtam mondani.(már interneten se beszélünk 2 napja) Szerintem ő is jól érezte magát velem,és ő se érti,hogy mi ez,hogy csak köszönni tudok.

Máskor nem nagyon futunk össze,elhivni meg még nem merem sehova.(azt meg kínosnak érzem,hogy interneten irogassak neki) Szerintetek?


2012. okt. 2. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

most erre milyen választ vársz?

ha összefuttok nem beszélsz vele,interneten nem akarsz írni..azt várod hogy ő hívjon el?

LÉGY FÉRFI!

szerintem tetszel neki,de ha nem kezdeményezel,sose fogod megtudni.

Ha nem akarsz neten írogatni, akkor igyekezz kideríteni merre jár és összefutni vele, és egy sziánál többet kinyögni.kérdezd meg miújság mióta nem beszéltetek, esetleg ha lesz a közeljövőben egy buli,hívd el rá.

2012. okt. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az elején félve kezdtem el olvasni, de aztán láttam, hogy egy lánnyal ismerkedtél meg és tovább olvastam.

Hát neked kéne lépni, szünetben elhívni beszélgetni, meghívni 1 kólára. És ha már jót beszéltetek elhívni moziba, vagy sétálni. De mivel még látom, hogy kezdő vagy ez sajna nem fog sikerülni. Talán majd jövőre. De azért szurkolok.

2012. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Talán nem értettétek meg teljesen a kérdést.

Az a baj,ugy érzem 2szék közé estem.Elhivni még nem merem sehova,de hogy chateljünk azt meg már cikinek érzem amiatt mert "élőbe" csak 1 sziát birtam dobni.

Azon a variáción gondolkodom,hogy ma beszélek vele tok spontán interneten, aztán holnap ugy csinálom,hogy egyszerre menjünk haza és hazakisérem vagy valami.:D

2012. okt. 2. 13:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem mi nem értjük a kérdést, hanem neked van annyi eszed, mint egy döglött hintalónak:D

Még nem mered elhívni, de neten sem akarsz írni.

Akkor mégis hogy gondoltad, hogyan fog továbbfejlődni a kapcsolatotok, ha nem kommunikálsz vele?:D

Miért bonyolítod túl? Legközelebb amikor köszöntök egymásnak, akkor odamész hozzá, hogy: "Szia, ne haragudj, hogy mostanában nem beszéltünk annyit mint eddig, de nagyon sok dolgom volt. Viszont ha van kedved, ma/holnap/akármikor (megfelelő részt mondd) suli után leülhetnénk egy kávé/üdítő/szendvics (megfelelőt mondd) mellé, és dumálhatnánk. Van kedved hozzá?" Ha igent mond, már csak időpontot kell egyeztetned, utána ha nem akarsz tovább maradni, akkor mondhatod, hogy nagyszerű, akkor ekkor és ekkor itt és itt várlak, de most mennem kell, mert még le kell másolnom a matek házit. Na, nehéz ezt kinyögni?:D

2012. okt. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!