Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Női határozottság, imponál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női határozottság, imponál?

Figyelt kérdés
A férfiaknak jól esik ha egy lány mindenképp megakarja őket szerezni és ezt nem is tagadja, hanem nyílt lapokkal játszik nem szórakozik vele, nem taktikázik?
2012. okt. 2. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez imponál.De azért értse meg,hogy a nem az nem :)
2012. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint rosszul vagyok az ilyen tapadós csajoktól. Főleg,hogy általában nem tetszenek.:$ Vadász típus vagyok,szeretem magam kiválasztani a lányt,és bizony nem érem ám be akárkivel...
2012. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát 2 tábor van: az egyik tényleg meg akar küzdeni a lányért, ő akarja meghódítani, elnyerni a szívét.. a másik tábor viszont félénk és az várja, hogy a nő kezdeményezzen, na az utóbbiak örülnének mint majom a f@rkának ha kezdeményezel.
2012. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekelne, bár ugy vettem észre hogy ez unszimpatikus a férfiak számára...Bár mostanság már az összes pasi annyira muja hogy az hihetetlen...A jó pasik meg azért nem kezdeményeznek mert már megszokták és el is várják h az ölükbe hulljon minden :/...

Most voltam egy bulin és egyik srác az egyetemről aki tök jól néz ki odajött hozzám hogy én teljesen elutasító vagyok vele és eddig azért nem kezdeményezett mert azt hitte nem érdeklem. Holott ez miben nyilvánult meg? Hogy soha nem másztam a nyakába mint a többi lány :/-.-'...Úgyhogy mi lányok nehezen nyerhetünk :/

21L

2012. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 BubisBublek860 ***** válasza:
Persze, hogy ha jól is néz ki. :)
2012. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*azt hitte nem érdekel
2012. okt. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
NAná! Ez kell!. Első lépésként lásd te néni, hogy nézegetleg, felfigyeltem rád. onnattól nyomuljál rám ,szedj fel, ez tetszik! Ez így jó. Ha full érdektelen vagyok, ha nem bámullak, az azt jelenti,hogy nem biztos,hogy nyerő vagy nálam, akkor ne annyira nyomulj rám. A lényeg, manapság jó dolog,ha a nők kezdeményezőbbek, nyitottabbak, mert a férfiak, köztük én is zárkózottabbak, én úgy vettem észre, de mindenre van bőven ellenpélda is ilyen téren persze. Ki milyn, nincs ráírva. De az biztos, hogy nagyon kevés az a fickó, aki azért hajtana el egy nőt, mert nyomulós, és könnyen megszerezhető. Nőknél fordítva van, de nálunk szerintem nem. A férfinak az a lényeg,hogy minél előbb a kedves punciba jusson. Hidd el, mi sem raknánk össze magunkat ronda, gonosz, ostoba nőkkel. Ha már van bámulás, kölső jel ,az azt jelenti,hogy értékes vagy, és szükség van rád. Persze férfinak a szex az első, de van azért mögöttes akarat is rendesen, nem csak szexre kéne egy szép helyes nő nekem például. Arra is, de többre is becsülsném nyilván, és kifejezetten imádnám,ha megkönnyítenék az ismerkedési problémákat.
2012. okt. 3. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4 es válaszoló! Valóban így van, tökéletes megfogalmazás. Ha neked tetszik egy pali, és rá se bagózól, csak érdektelen zárkozott magatartással várakozol, akkor a mai embereknél nem igazán esélyes,hogy odamennek blindre, zsákbamacskázni, hogy vagy igen vagy nem. Nem szeretjük az elutasítást, nem szertjük a lutri dolgokat. Okos férfi biztosra megy, és nem kockáztatja az önbecsülését, nem jó bizonytalanra leszóligatni a nőket, főleg a jó nőket nem, mert azok amúgy is válogatnak mint a fene. A fickónak igaza volt,hogy elutasító vagy, a passzív érdketelen magatartás is elutasításnak számít, nálam legalábbis egyértelműen. Senki nem lát bele az elmédbe,hogy te mit akarsz, csak egyértelmű jelekből .NEm kell attól még rögtön lesmárolni, meg az ölébe üllni, de egy ráköszönés, egy mosolyteli leszólító mondat, egy beszélgetés kezdeményezés a neked tetsző fickóval akárhol, akármikor egy nagyon pozitív dolog! Én nagyon jól venném ezt egy szép helyes nőtől.
2012. okt. 3. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nos: Mosolygás volt, köszönés is volt (nem én kezdeményeztem de visszaköszönök),és szemezni is szemeztem vele, de azt ne várja már el hogy én szólítsam le. Az hogy "jó nő" vagyok még nem azt jelenti hogy tele vagyok önbizalommal és bármelyik pasihoz bármikor odamerek menni. De ha mernék se tenném mert ez nem az én dolgom.
2012. okt. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha már ennyi volt, az nálam már nem jelent elutasítást, a mosolygás, meg szemezés az nagyon meggyőző. Nekem az már szinte elég.
2012. okt. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!