Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan utasítsam őket vissza?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam őket vissza? Egy pár jó tanács most jól jönne.

Figyelt kérdés
Lány vagyok, 13 éves, februárban leszek 14. Ezért is nem érzem magam elég érettnek a párkapcsolatokhoz. Persze, volt egy-két fiú akikkel szerelmesek voltunk egymásba még régebben, de nem gondoltuk komolyan, hiszen mit vár ez ember ilyen fiatalon? Ennyi idősen szerintem nem is kellene komolyabb dolognak történnie, túl fiatal vagyok én még ehhez. Csak az a gond, hogy a környezetemben élő, velem egykorú fiúk ezt nem így gondolják! xD Van, akiknek tetszek, és vannak, akik már eljutottak odáig, hogy megkérdezték, járnék-e velük. És én egyszerűen nem akarok járni senkivel! De a gyengém sajnos, hogy egyszerűen nincs szívem megbántani őket a visszautasítással. (Tudom, hogy sok ilyen kérdés van ezen az oldalon, hát most hogy eggyel több lesz, ki bánja...) Mégis hogyan közöljem kíméletesen velük, hogy nem akarok járni senkivel? Ötlet valakinek? (Trollkodástól kíméljetek)
2012. okt. 3. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
mond meg neked még nem kell pasi csak barátilag tekintesz rájuk ennyi :)
2012. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ott a kulcs, "nincs szived megbántani Őket". Ez itt az, amit sok fiu nagyon is megérez, és mennek utánad. Egyszerűen ezen felfogásodon kell változtatnod, és meglásd minden oké lesz.
2012. okt. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak egyszerűen mondd el amit gondolsz. Ha annyira szíveden viseled a sorsukat akkor nyugodtan mondd azt hogy még fiatalnak érzed magad, nem szeretnéd elkötelezni magad, a tanulásra szeretnél koncentrálni, stb... Ezáltal nem bántod meg őket. Viszont ha nem jut el az agyáig akkor legközelebb picit erélyesebben add a tudtára hogy nem akarsz tőle semmit.
2012. okt. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D
2012. okt. 3. 18:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, én valóban a tanulásra szeretnék koncentrálni, négyes-ötös tanuló vagyok, és szeretnék továbbtanulni. Persze, voltunk már szerelmesek fiúval, de ezek most tényleg komolyan gondolják! xD Még ők sincsenek erre eléggé felkészülve, meg én sem. Szóval inkább megmondom nekik, hogy "nem, kösz". Meg hát, egy 13 éves ne akarjon úgy viselkedni, mint egy 18 éves ember. :D
2012. okt. 3. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!