Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt jelenti nem szeretem, vagy csak beleunok, hogy mindig együtt vagyunk?

Figyelt kérdés

kb fél napot együtt töltjük,nincs egy szabad megmozdulásunk egymás nélkül, ha épp nem együtt, akkor valamilyen úton módon beszélni megpróbálunk.

Azt vettem magamon észre, hogy irritál már, már idegesítő ha tudom, hogy épp mit fog mondani, idegesít, hogy nincs egy szabad megmozdulásom ha együtt vagyunk.


Nem szeretem az illetőt,vagy csak unom, és ha kevesebbett lennénk együtt vissza jönne a 'szeretet' is?


2012. okt. 3. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát elég nehéz kérdés, mióta vagytok együtt?
2012. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Azt jelenti, hogy nem szereted. Ha szeretnéd és összeillenétek, akkor nem merülne fel ez a probléma.
2012. okt. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a legnagyobb szeretet mellett is előfordulhat, ha elég régóta vagytok együtt. Néha menj el, csinálj magadnak külön programot, vegyél ki "szabadnapot" a kapcsolatból. Jót tesz az!
2012. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nos valóban nehéz kérdés.

Képzeld el még is azokat aki 50 évet lehúztak szeretetben egymás mellett.

Gondolj arra, hogy mi az amiért megszeretted?


Ha nem erősíted a szeretetedet iránta, akkor nem is akarod szeretni.

2012. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, 1 éve vagyunk kapcsolatban.:)
2012. okt. 4. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!