Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti ha van barátotok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ha van barátotok és szeretitek is akkor is szoktatok fiúkkal chatelni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 23:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen...azért mert van barátom még nem szakítom meg minden férfi ismerősömmel a kapcsolatot.
2012. okt. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én megszakítottam sok mindent feladtam-de már nem!!! Elegem van hogy nem bízik bennem meg rövid pórázon tart. Ezt a hozzászólásom is olvassa, de leszarom...
2012. okt. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
és más fiúk képét likeolgatni néha?mert barátnőm ezt csinálja,meg néha chatelget de ,hogy miről azt nem tudom,azt mondja nincs semmi baj és hogy nagyon szeret,de én így nem tudok megbízni benne teljesen,mindig féltékenykedek.
2012. okt. 3. 23:20
 4/17 anonim ***** válasza:
Te tényleg ekkora marha vagy, hogy féltékeny vagy, mert a barátnődnek léteznek barátai akik közt vannak fiúk? :D Nem semmi!
2012. okt. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
de olyankor csak úgy írogatok,nem gondoltok arra hogy több is lehetne avval a valakivel?vagy ez hogy megy?
2012. okt. 3. 23:21
 6/17 anonim ***** válasza:

a barátaimmal igen,a barátaim képét igen

másokkal nem,más képét nem

2012. okt. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
40%

Nem. Ha lenne barátom nem lenne szükségem mellette más férfiakra. Csak hülyíteném őket akaratlanul is, meg csalódást okoznék feleslegesen. Ha lenne társam nem a gép előtt ülnék, hanem vele szexelnék, sétálnánk, filmeznénk, akármi... :)


21/N

2012. okt. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Persze. De nyilván nem kacérkodnék velük (amúgy se tenném). De miért ne lehetne egy haverral beszélni? Abban tényleg nincs semmi rossz.
2012. okt. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
lehet hogy teleg hülye vagyok,csak nem szeretném elveszíteni,mert nagyon szerettem amikor vele vagyok minden rendben van.
2012. okt. 3. 23:23
 10/17 A kérdező kommentje:
tudom igazatok van,nekem van rossz felfogásom sajna,de nem tudom hogy lehetne ezen változtatni.
2012. okt. 3. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!