Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem csókolt meg?

Figyelt kérdés
Pár hónapja együtt voltam egy sráccal jártunk is 2-3 hónapot, de ez miattam megszakadt.. viszont szoktunk beszélgetni. Megbeszéltük, hogy találkozunk, tegnap este találkoztunk is, beszélgettünk kb. 2,5 órán keresztül, látszott rajta, hogy idegesíti, hogy ott ülök mellette és nem történik semmi.. aztán felmentünk hozzá még fél órára egyik haverjával mert még nem jött a buszom és hideg volt. Aztán elindultam kifelé már kimentem az ajtón, amíg feljött a lift addig is beszélgettünk, de nagyon nehezen köszöntünk el egymástól meg mintha zavarban is lett volna, vagy várt volna valamire, de én nem akartam őt megcsókolni, azt vártam, hogy majd ő.. de akkor ő miért nem lépett valami ennek érdekében??
2012. okt. 4. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A 2-3 hónapos járás alatt sem volt semmi intimitás?
2012. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De volt minden és nagyon jó is volt, teljesen oda voltunk egymásért csak nekem valahogy túl, hogy is mondjam "puhap.cs" volt.. viszont vonz.
2012. okt. 4. 16:00
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Lehet hogy azét mert bűzlött a pofád. Máskor kapj be egy tic-tacot.
2012. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
rohadtul nem bűzlött. :D
2012. okt. 4. 16:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán nem mert.
2012. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!