Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezzel megaláznám a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel megaláznám a barátnőmet a nőiségében? Ilyet illik mondani?

Figyelt kérdés

Csinos, szép lány és nagyon szeretem őt. Tényleg olyan, akire azt mondják, hogy nem létezik: okos, szorgalmas, jószívű, szerény. Fontos nekem nagyon.

De nem tehetek róla, hogy ennyire zavar, hogy látszódnak neki a szőrök a szája felett. Nem az a nagyon feltűnő, drótkefe-jellegű bajusz, hanem olyan közepesen erős. Nem kis pihék, de nem is túl erősek.

Szeretném ha leszedné onnan, mert nagyon rontja az összképet, olyan furcsa nekem hogy ott van.

De érzékeny lány, és nem tudom hogy érintené.

Szabad egyáltalán ilyet mondani egy lánynak? Tudná még magát jól érezni velem ezután?

22/f



2012. okt. 5. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
6%
Ne mondd neki, mert megsértődik! A lányokkal nem szabad őszintének lenni. Ha nagyon zavar, kérd meg egy barátnőjét, h tegye szóvá nála, de ne úgy, h te mondtad!
2012. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hú én is fiú vagyok és 20. hát, nem tudom, nem tartana sokba legyantázni.. régóta együtt vagytok? valahogy finoman megkérdezhetnéd, bár nem tudom:/ engem nem zabarna egy ilyen kérés :D
2012. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne hogy már a barátnőjén keresztül mondd meg neki. Ennyire szánalmas/papucs ne legyél, mert hogy jaj szegény besérül. Én a barátnőmnek kerek-perec megmondom az ilyet (persze finoman), ha besérül besérül, ha nem nem.
2012. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Én pl el is várnám az őszinteséget, persze normális hangvételben!

20l

2012. okt. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miután pl. iszik egy cappucinot vagy valami hasonlót figyelmeztesd, hogy törölje meg a száját, mert a pici szőrszálakon ott maradt a hab. Egy-két ilyen alkalom után lehet leesik neki, hogy mi van.

De előtte diszkréten figyelj meg más lányokat is, lehet, hogy rájössz mind ilyen, és nem a barátnőddel van a gond, hanem te vagy túl finnyás.

2012. okt. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Oké, de aztán joggal mondhatja, hogy rajta volt akkor is, mikor először megláttam, mikor elhívtam randizni és amikor először csókoltam meg...akkor elfogadtam? El!

Gondolom mindenkinek van...nem állnak túl jól anyagilag, ezért meg gondolom rendszeresen kéne fizetni egy kozmetikusnak.

2012. okt. 5. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:
cukorgyanta szinte ingyen van :)
2012. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A barátnőm ugyanolyan típus mint a te barátnőd. Nálam meg spec az van, h mikor megismertem, még nem voltka ott a szőrszálak... ráadásul szőke, ezért észrevétlenül nőtt, és mostmár tökre látszik... én megmondtam neki. Kicsit megsértődött sztem. Ami sokkal rosszabb, h túl nagy változás nem történt, mert egyszer leszedte aztán megint ott van. Én nem értem miért nem megy el kozmetikushoz vagy ilyesmi. Persze magának is megoldhatná, gondolom.
2012. okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az első barátom megjegyezte, visszagondolva a legtapintatosabban fogalmazott ahogy csak lehetett, de ez annyira kényes téma, hogy akkor rögtön besértődtem, borzasztó rosszul esett. Annyira kamaszosan bunkónak tűnt akkor amiért ezt megjegyezte, pedig tényleg óatosan fogalmazott. Én is láttam, hogy van, ráadásul barna hajú is vagyok, de sose mertem csinálni vele semmit, nehogy sűrűbben nőljön vissza. De a "beszólása" óta kozmetikussal gyantáztatom.
2013. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!