Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha a pasija előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a pasija előtt egy csajra egy jó pasi rányomul és le is verekedésben le is győzi a másik fut, akkor a csaj mit csinál?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
:DD ilyen van?
2012. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Kihívja a rendőröket?
2012. okt. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
popcornt (és nézi a bunyót xd)
2012. okt. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy pofán veri az ügyeletes jó pasit, hogy elsírja magát a srác. Ironikus lenne. :D
2012. okt. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
No comment, nőj fel plz.
2012. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
56%

Persze máris összeházasodik a másik fiúval tehát, aki rájut támadt. És szuper szerelmes lesz belé, mert ö megmutatta mekkora über-fasza csávó.


Véletlenül se küldi el például a jó................-be. Butuska kérdező :) hát nem tudtad hogy minden lány titkon arra vár hogy egy másik csávó leverje a pasiját akivel épp van. Ccc, gyorsan SIESS menj és verd szét őket mutasd meg mekkora tökös fasza csávó vagy. Ja és ne félj, minél többjüket vered le annál menőbb leszel, semmi negatív hatással nem kell számolnod.


Az én barátom(lány) is csak viccből mondta, hogy utálja a boxot meg ilyeneket. MERT IGAZÁBÓL IMÁDJA!!

2012. okt. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BubisBublek860 ***** válasza:
Írd már le még egyszer helyesen ha lehet mert ebből egy k*rva szót nem értettem....
2012. okt. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hát, ez még csak a round 1 volt, nem kell leíirni:D
2012. okt. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Csatlakozok az előttem szólókhoz; nőjj fel plz, de ha már elképzelem a szitut valószínüleg széttörném a fején a boros/sörös üveget... (persze annak a F@sznak a fején aki odajön teperni mikor látja hogy foglalt vagyok, és még meg is üti a párom)
2012. okt. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!