Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran gondolsz az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran gondolsz az exe (i) dre?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Sokat,de rossz értelemben.Mindkét exemmel rövid kapcsolatom volt,ahol bemesélték,hogy mennyire szeretnek,majd hirtelen,egyik napról a másikra megváltoztak,aminek szakítás lett a vége.Az első kb a negyedik héten szakított,miatta kb plusz egy hónapot sírtam.A másodikkal azt hittem,komoly kapcsolatom lesz,de aztán ő is elkezdte ugyanezt játszani.Végül szakítottam vele,mert láttam rajta,hogy már nem szeret,ha egyáltalán szeretett valaha is.Az a szakítás nagyon megviselt,sokáig tartott kiheverni.
2012. okt. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem jutnak az eszembe soha!

19/L

2012. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Diarmand ***** válasza:
Ezt már kérdezted tegnap is nem is egyszer. Lépj tovább.
2012. okt. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én még nem kérdeztem. Linkeld már be, hadd olvassam el a válaszokat.
2012. okt. 8. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan gyakran, mint bárki másra a múltamból. Igazából nem vagyok a "szakítottunk = felejtsük el, hogy valaha is ismertük egymást" hozzáállás híve, de valahogy egyikkel sem tartom a kapcsolatot, elsodortak minket az évek.

Néha felbukkannak beszélgetésekben, ahol szóba esnek a múlt eseményei, volt, hogy álmodtam velük, de álmodtam már régi barátokról, iskolákról is, melyeket már rég kijártam.

2012. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hetente többször, pedig már 2,5 éve nem vagyunk együtt. Igaz, nekem idáig vele tartott a leghosszabb ideig a kapcsolat (2 évig), és mind a mai napig beszélgetünk.
2012. okt. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!