Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti besértődnétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti besértődnétek a pasitokra ha az facebookon lájkolgatna mindenféle képeket csajokról?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
47%

Őszintén ...?!

Be!

De ha jobban belegondolok, akkor nem részesítenék neki nagy figyelmet, mert velem van és engem szeret ...!

19/L

2012. okt. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem, inkább csak nyugtáznám, hogy megint egy barmot fogtam ki és elgondolkodnék, hogy otthagyjam-e azonnal, vagy majd csak ha nagyobb gondok lesznek.
2012. okt. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
rosszul esne nagyon, de egy idő után lenyelném. 16L
2012. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Én azt mondom, hogy az a kapcsolat, ahol a fészbúk lájkok-kommentek rossz vért szülnek, az olyan is, és nem nagyon lesz jó vége. Tapasztalatból beszélek.
2012. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sosem derülne ki, talán ha egy hónapban egyszer felmegyek a FB-ra...
2012. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, felőlem lájkolhat amit akar míg nem irkál más csajok képeihez félreérthető kommenteket. Én is simán belájkolok pasikról képeket. Ha ezen múlik egy kapcsolat működése, régen rossz.
2012. okt. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
zavarna,de nem rendeznèk jelenetet...inkàbb èn is elkezdenèk pasikat lajkolgatni,làssuk h esik neki...
2012. okt. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Horkýže Slíže ***** válasza:
Vissa adnam neki,,,azutan meglassuk hogy esik neki,,,vagy pedig megmondanam neki hogy mehet akkor azok a csajok utan..
2012. okt. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
rosszul esik, mert olyan ez, mintha megalázna azok előtt a lányok előtt. viszont nem rendezek jelenetet, nem hisztizek, még fel sem hoztam neki. ugyanezt csinálom én is, meglátjuk ki bírja tovább :) elég önbizalomhiányos, gyanítom, hogy nyerni fogok. ez most szarul hangzik, de mindenben versenyzünk, és azt hiszem a temperamentumunk miatt mindkettőnknek ez a megfelelő :)
2012. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!