Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Alakulhat így ki komolyabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alakulhat így ki komolyabb kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy srác, még nyáron ismerkedtünk össze. Eszméletlen helyes, okos, és vicces is. Viszont nagyon lassan dönt, és lassan határozza el magát. Már szerintem ismerem annyira, hogy tudjam, talán sokkal érettebb is vagyok nála... 16 éves, én 15. Nem értékelem túl magam, és nincs semmilyen felsőbbrendűségi képzeltségem, csak egyszerűen a családi hátterem is megkövetelte, hogy felnőttebben viselkedjek. ( Nem váltak el a szüleim, de egyetlen gyerek voltam 8 évig, mindenki úgy is kezelt. ) Tudok vicces lenni, és csinálok ugyanúgy hülyeségeket, de másképp gondolkozom, mások érdekelnek, mint általában a kortársaimat, ebbôl sok a probléma... Blabla, sokak el is ítélnek, hogy inkább csak a 18+ éves emberekkel értek szót. Van egy másik csávó, 26 éves, és igazából tudom, hogy bejövök neki ( 16 leszek decemberben ) barátnôm bátyja, másfél éve ismerjük egymást, és annnyira egy hullámhosszon vagyunk, mintha... Nem is tudom elmondani. Helyes is, olyan jól érzem magam vele, mint senkivel, és varázslatos az egész, csakhát a korkülömbség... Egyébként ô meg pont 'éretlenebbik fajta'. Kinézetre is, max 20 évesnek nézném. Mi legyen?!
2012. okt. 8. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy menjél szépen aludni.
2012. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Egy 26 éves férfi ha komoly ha nem akkor is érettebb, mint egy 16 éves. Hiszen a 1o év az 1o év! Persze, hogy vonz egy idősebb, érettebb pasi, de szerintem ha már érettnek érzed magad akkor inkább a 17,18 éves fiúk között keresgélj. Lehet, hogy avval a pasival egy hullámhosszon vagytok, de akkor is szerintem hanyagolt a pasit.
2012. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szerintem 10 év sok ilyen fiatalon... inkább próbálkozz a fiatalabb srácnál és várj kicsit amíg dönt. Ha a 26 éves pasit választod lehet belekerülsz olyan hibába hogy csak ki fog használni szexuálisan.. én 23 vagyok de egy 15-16 éves lánnyal nem tudnám elképzelni komolyabban...
2012. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

fordítva nézd a dolgot, ok h neked még beleférne és akarnál egy 26 éves pasitól bármit is, de ő mit akarhat tőled? Ha arra a következtetésre jutsz, ami neked is szimpi akkor hajrá, ha nem akkor kerüld... érted mire gondolok szerintem

29/F

2012. okt. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!