Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a párotokról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotokról kiderülne, hogy prostituálttal vesztette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 12:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Miért, mit lehet tenni??? Időutazóval visszamész a múltba és megakadályozod vagy mi?
2012. okt. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
kiröhögném
2012. okt. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
44%

Nekem elég nagy csalódás lenne.

Végül is mindegy, hogy miért megy prostihoz, számomra eleve undorító már a gondolat is, hogy egy olyan nővel szexelt, akivel előtte aznap akár már huszan is beleverték a magukét... a minimum, hogy egy igen-igen alapos vizsgálaton vegyen részt, ha még egyszer hozzám akar érni.


A lelkülete is elég érdekes egy olyan pasinak, akit annyira csak a saját elélvezése érdekel, hogy az se zavarja, ha a nőnek fizetni kell érte, tehát minimálisan sem élvezi.


Aki a szüzességét veszti el így, azt nem is értem. Annyira menőnek tartja, ha valaki már szexelt, vagy fel volt írva a homlokára, hogy szűz még, vagy miért?!?!?


És azt hiszem nagyon csalódott is lennék... ha megvárt volna engem, lehettem volna én az Első...

2012. okt. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%
És mit gondolnál róla akkor, ha már jóval 20 éves kora után veszítette volna el a prostival?
2012. okt. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
37%
Én egy kicsit csalódott lennék, de megváltoztatni a múltat nem tudom. Kíváncsi lennék, hogy miért döntött így, hogy tisztázni tudjam magamban az érzéseket. Lehet, hogy tudna olyan magyarázatot adni, amit valamennyire el tudnék fogadni.
2012. okt. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Például, azért mert 24-25 évesen NEM VOLT MÁS VÁLASZTÁSA!!!!

Persze könnyen pofázik az, aki nem tud belegondolni a helyzet súlyosságaba, mert 14-15 évesen rámásztak a csajok.

2012. okt. 9. 13:02
 7/21 anonim ***** válasza:

Először is azon csodálkoznék, hogy azoknak a lányoknak, akik a környezetében voltak akkor, hogyhogy nem volt szemük, értékítéletük?

Amennyire ismerem őt, csak azt tudnám elképzelni, hogy nagyon nagy elkeseredésében (tehát nem tiszta fejjel), utolsó utáni lehetőségként nyúlt volna ehhez a megoldáshoz.

Hogy nem várt volna meg engem, azt biztos nem róttam volna fel neki, hiszen 27 éves volt, amikor összejöttünk.


Mindenesetre most csak elméletben beszélek a témáról.

2012. okt. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

29. évem végefelé lassan én sem látok más lehetőséget szexre, és végső megoldásként egyre gyakrabban gondolok rá, hogy elmenjek egyhez.


29/f

2012. okt. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%

13.16

Nincs mire várnod, vágjál bele!És még valami, ami nagyon fontos! Te még egy pár évig ne akarjál családot, inkább keress fel több ilyen nőt is, emellett azért próbálkozz tovább a "normál" nőknél is! Erről a dologról ne beszélj senkinek, a nők sem szoktak beszámolni a kalandjaikról a párjuknak! Röviden ez lenne a lényeg!

2012. okt. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 menta34 ***** válasza:
Tele az internet elhanyagolt MILF-ekkel. Nem igaz, hogy nem tudtok egyet felszedni! Csak annyi kéne, hogy ne egyből dugni akarj, hanem adj egy kis időt amíg kialakul benne a bizalom, 1-2 kávézós randi és kész.
2012. okt. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!