Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furdal a lelkiismeret. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furdal a lelkiismeret. Nem válaszol. Vajon miattam, vagy véletlen?

Figyelt kérdés

szóval azon az oldalon, ahol chatelni szoktunk, chateltem egy másik sráccal, aki letiltott, nem tudom miért.(valószínű, mert a barátomról áradoztam, hogy mennyire oda vagyok érte - ami amúgy neki a barátomnak nem jön be)

szóval valahogy a barátomtól ma semmiféle üzenet nincs, sem így, sem máshogy.

lehet véletlen?

vagy ismernék egymást és miattam?

aggódok.

más mit gondol?


2012. okt. 9. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Feküdj le aludni.
2012. okt. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ráírtam így is úgy is és sehol semmi.

pont ez az, hogy ezért nem tudok lefeküdni aludni.


most én csesztem el vmit, vagy nem tud írni, vagy szórakozik és direkt nem ír?


ha tudnám, hogy rólam nem tud semmit, már tudnék is aludni lehet.

2012. okt. 9. 23:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Még mindig azt gondolom hogy feküdj le aludni. Túlspilázod az egészet, fölöslegesen kattogsz, holnap meg suli meg minden, aztán szar lesz ám felkelni.
2012. okt. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Majd ha két lábbal a földön jársz, szólj. Lenne mit mesélnem. Például, hogy az embereknek nem karakter formájuk van, és létezik olyan, hogy nonverbális kommunikáció.


24/N

2012. okt. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
távkapcsolat
2012. okt. 10. 00:52
 6/7 A kérdező kommentje:
és még most sincs semmi életjel
2012. okt. 10. 09:48
 7/7 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat nem kapcsolat.
2012. okt. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!