Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátnőmmel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel, de rájöttem, hogy hülye voltam. Hosszú a sztori de remélem kapok tanácsokat?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam nem szeretem már, ezért vége lett a dolognak, majd pár hónap után, amikor nem találkoztunk, suli miatt megint összefutottunk. Akkor jöttem rá hogy mekkora hülye voltam. Eleinte hallani sem akart rólam, aztán eljátszottuk párszor hogy kavartunk stb. de mindig arra jutott, hogy nem menne ez már így neki mert nagyon megbántottam. Legutóbb azt beszéltük meg, hogy ha találkozhatunk és megpróbáljuk jól érezni magunkat egymással, ami hellyel közzel megy is. Egyre inkább azt veszem észre rajta, hogy szeretne velem lenni, de aztmondja nem szerelmes vagy legalábbis nem tudja, hogy az e. Én nagyon szeretem és ez kikészít, de várok rá mert nem akarom még egyszer elveszíteni (nem mintha most az enyém lenne, de várnék akármennyit). Viszont sokszor látom azt is, hogy nem akar velem találkozni vagy nem akar velem lenni. Nem nagyon bírom tovább és félek ha ezt játsszuk tovább akkor átalakul nála barátság felé a dolog, de ha meg most falhoz állítanám, hogy döntse el mit akar akkor meg az lenne a gond, hogy nem tudna még velem lenni mert idő kell neki... én meg közben kikészítem magam szépen csöndben :/
2012. okt. 10. 13:24
 1/3 A kérdező kommentje:
ja és kb minden nap találkozunk suli miatt és F22 voltam. Volt már sok minden az életemben, de most teljesen tanácstalan vagyok :/
2012. okt. 10. 13:25
 2/3 anonim ***** válasza:
Azzal hogy egyszer már szakítottatok tényleg nagyon megbánthattad. Esetleg ha tisztáznád vele a dolgokat akkor megoldódhatna. Ha mégsem akar visszafogadni akkor felejtsd el.
2012. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hát igen.. mivel megbántottad,így annak a bizalmát, h tényleg szereted-e nehéz visszaszerezni, és ha ő is úgy gondolná, h lehet újra összejönne veled, félne attól ,h mi van ha megint ezt "játszanád" el vele..és ismét csalódás érné. Fejtsd ki neki h tényleg mennyire komolyan gondolod :)
2012. okt. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!