Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nős férfiak! Te leveszitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfiak! Te leveszitek a jegygyűrűt, ha prostihoz mentek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 15:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

na, ez a kérdés tökéletes példája hogyan gondolkoznak a nők, és miért nem szabad megházasodni...


pl. 15-ös: egy 7 hónapos kisbabával hagyjon ott egy nőt... aham... onnantól ő lenne a gerinctelen férfi, és nem láthatná a gyerekét se... mert a nők azt is megoldják simán :S

az se megoldás, h akkor mostantól hátralévő életében nincs szex. abba bele is lehet kattanni. egy gyereknek se jó egy gerinctelen apa.

nem értem mi a gond a dologgal. nagyon sok nő van, és volt már a világon, akit a prostik mentettek meg a válástól, és ezzel megmaradt az anyagi biztonságuk, családi hátterük... gyereket nevelhettek (mert ugye általában nem a férfi heppje ez, hanem a nők kattannak be, h nekik gyerek kell), otthon reszelhetik a műkörmüket miközben a férjük húzza az igát... ugye.


most őszintén, ha valaki nem képes a párjának megadni minimálisan se semmit az ágyban, az egyáltalán hogy élhet abban a hitben, hogy hozzá hű lesz a párja? erről egyedül ő tehet.


kérdező: amúgy még esetleg érdemes lenne elmenni szexuálterapautához, stb, de nemtom, használna-e. mondjuk hosszútávon lehet jobbban megéri mint prostizni, bár nemtom mennyi pénzed van. ja a prostik nagy ívből tesznek rá... nem nagyon kérdezősködnek max ha már visszatérő vendég vagy. de igazából a kuncsaftok nagyrésze házas, mert a fiataloknak nincs pézne megfizetni :D

2012. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
előző vagy. ne haragudj de ha a feleséged ilyennel zsarol ott komoly gondok vannak. vidd el pszichiáterhez sztem. nem vicc.
2012. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Már nem azért,de ott a két szép kezed használd szépen.Egy kapcsolat nem csak a szexről szól...És ha ő csal meg téged,azért nem akarja?;) neked hogy esne...nem kellett volna beleugrani egy házasságba,ha ilyen vagy.
2012. okt. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Otthon az asszony fejét is rángatod franciázás közben?

:O

2012. okt. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

"7 hónapos kisbaba. Szerinted az a jó megoldás mindenkinek, ha a férfi bejelentené, hogy drágám bő egy éve nem volt semmi, nem bírom, ezért el kell váljunk? Persze egyből a pasi lehetne a hibás, ki lehetne forgatni mindenéből, lehúzni róla az utolsó bőrt is és eltiltani a gyerekétől is. Végülis ő a szemétláda, ugye?"


Aki nem ilyen, és hát nem minden nő ilyen, az teljes joggal várhatja el a férjétől a korrektséget. Aki meg kiforgatná a másikat mindenéből, meg szemétládázna azért, mert a másik netalántán szeretne szexet is, annak csak járjon prostihoz a férje.

Aki meg ilyen nőt vesz el, az kérem, beszopta. Tessék jobb megfigyelőképességgel választani. Minden viselkedésnek van előjele.

2012. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

"Már nem azért,de ott a két szép kezed használd szépen.Egy kapcsolat nem csak a szexről szól..."


Kedves Válaszoló!


A kamaszkorból már kinőttem köszi szépen. Nem csak a szexról szól egy kapcsolat így van, de a szexről is szólnia kellene, sőt én már úgy látom a házasság egyik legfontosabb alapköve a szex.

2012. okt. 13. 16:23
 27/31 A kérdező kommentje:

"Otthon az asszony fejét is rángatod franciázás közben?

:O"


Igen előfordult, és érdekes módon szerette is, egészen addig amíg teherbe nem esett. Onnantól mintha elvágták volna. Úgy látszik csak arra kellettem, hogy csináljak neki egy gyereket.

2012. okt. 13. 16:24
 28/31 A kérdező kommentje:

"Minden viselkedésnek van előjele."


Igen itt is volt, csak hát a rózsaszín köd leszállt.

2012. okt. 13. 16:26
 29/31 anonim ***** válasza:

Az ilyen változásokat nem lehet előrelátni.

a háttérben elég sok probléma húzódhat meg. erről semmit se lehet tudni? pszichés dolgok, testi dolgok...

a feleséged hibája is, h nem tesz semmit a dologért (pszichológus), de neked is ki kéne mellette állni (végülis, jóban rosszban mellette kéne állnod), és neked elvinni őt, vagy szexuálterepautához menni együtt... Gondolom neki se annyira jó, h nem szexel.

2012. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nagy eséllyel szülés utáni depresszió. Nem ritka jelenség. nehéz helyzet, tudom de először is kellene egy jó nagy őszinte beszélgetés (ne hallgassátok el vagy söpörjétek a szőnyeg alá a problémákat, az csak rosszabbhoz fog vezetni). Be kell látnia hogy segítségre van szüksége. Azt hogy másfèl év 'semmi' után erre vetemedtél, azon nem lepődöm meg. nem is ítélem el, nincs is jogom hozzá meg százszázalékos belelátásom sem a családi életedbe.
2012. nov. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!