Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már csúnya szakításotok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már csúnya szakításotok? Ha igen elmesélitek mi volt?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, sok bántó megjegyzést kéne olvasnom utána, amire nekem nincs energiám, úgyhogy inkább nem.
2012. okt. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ird privibe ;)
2012. okt. 10. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt. Megcsalt, megvert, stb. de, ha szakítottam vele, mindig vissza jött, ezért közöltem vele, hogy megcsaltam, ne is keressen többet (nem csaltam meg, csak nem akartam, hogy visszajöjjön), amiket utána mondott le se írom...nagyon csúnya volt.
2012. okt. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
írj privátot a lakhelyeddel(megye elég) és ha nem egyezik az enyémmel, elmesélhetem :)
2012. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!