Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akivel nemrég megszakítottam a kapcsolataimat.Előtte nagyon jóban voltunk,sokat beszéltünk,találkozgattunk,stb.Felmerült a lehetősége,hogy nem kedvel igazán engem.De ő sosem mondta ezt így ki.Most viszont hiányzik,nem tudok aludni esténként,csak forgolódok,tudom hogy miatta.Ha írnék neki,hogy megbántam a dolgokat,és mi lenne ha újból kezdenénk,mint barátok,akkor szerintetek mi lenne a válasz?Ti mit mondanátok?
2012. okt. 11. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezdetnek mondjuk hívd el kávézni. Ha igent mond, az már egy lépés előre.


24/N

2012. okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyan,ne altasd magad...neked tetszik ez a lany....akkor mit akarsz a baratsaggal...itt is beigazolodik,hogy fiu es lany kozott nincs baratsag...az egyik fel mindig tobbet akar.Csak magadnak okoznal fajdalmat,mert te vagy az aki hiu remenyeket taplalsz...
2012. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Velem is volt ilyen. Kérdezd meg tőle, hogy tényleg igaz-e, hogy nem kedvel, és hogy miért nem. Ha megírja, hogy mi a hiba, változtass(atok) rajta. Próbáld meg, nekem így sikerült kibékülni a barátnőmmel. :)
2012. okt. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen,valóban.A történethez hozzátartozik az is,hogy én szerelmes voltam(vagyok?) bele,de túl tudom magam tenni rajta,csak végleg elveszetni nem akarom,ezért már az is jó,ha csak chatelek vele.Szükségem van rá,és tudom hogy neki is rám
2012. okt. 11. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:
a csaj neked akar jót, hogy nem találkozik veled, mert tudja, nem jó úgy barátoknak lenni, ha a másik fél többet érez. Külön életet kell élnetek, el kell felejtened a lányt, aki úgyis csak szenvedést okoz neked azzal, hogy nem szeret viszont.
2012. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Oh,ne már...ha tul tetted volna magad rajta,akkor nem akarnál vele"barátkozni".ismétlem...ne áltasd magad!itt csak te lehetsz a vesztes!
2012. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!