Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire számít szemétségnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít szemétségnek?

Figyelt kérdés

van egy srác és van egy csaj. ha ez a két személy UGYANAZON a napon, különféle értelmetlen kifogásokkal szakít az aktuális párjával és szinte egyből összejönnek egymással, az mennyire számít szemétségnek??

őszintén!


2012. okt. 11. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem semennyire, én egyiket se ismerem a 4 közül.


Egyébként ha ismerném, még akkor is korrektek. Együtt akarnak lenni, ezért szakítanak. Vállalják a szakítást, és következményeit. Most akárhogy is, de ez korrekt.

2012. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
K*rva nagy szemétség, csak az első nem olvasott figyelmesen: "különféle értelmetlen kifogásokkal". Ezért az.
2012. okt. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De nem mindegy? Ha nem szakítanak értelmes v. értelmetlen indokokkal, hanem megcsalják a párjukat az jobb?


Szakítottak. Mások még csak eddig se jutnak el. Az én szememben akkor is korrekt.

2012. okt. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amiatt szemétség, mert már előtte is egymás szeretői voltak, aztán nem vállalták fel az aktuális partnerük előtt, hogy megcsalják őket, hanem valamit belehazudtak a képükbe, és faképnél hagyták. Pont. Két szemétláda, akik így jönnek össze, később egymást is pontosan ugyanígy fogják megcsalni.
2012. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A párod szemébe hazudni szakításkor, majd másnap mással összejönni nekem nincs olyan messze a megcsalástól. Ugyanúgy gyáva dolog, ugyanúgy nem vállalja fel a felelősséget a döntéséért és ugyanúgy megsérti vele a másikat. Ugyanúgy át vagyok verve, és így nem, k*vára nem mindegy! A korrekt lépés az, ha odaáll a másik elé és megmondja, hogy ez és ez van, hazudni mióta korrekt?
2012. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg ez, hogy "szinte egyből összejönnek", szóval ez nem aznap alakult szerelemmé. Minden valószínűséggel már előtte is ismerték egymást, tehát volt köztük viszony. És ezt nem nehéz kikövetkeztetni.
2012. okt. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!