Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy srácba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy srácba akivel ugy ismerkedtem meg h kamu face-t csináltam. Elmondtam neki egy nap az igazságot h nem én vok a képeken ő ezt viszonylag jól fogadta azt mondta h ezután is akar velem beszélni de nem így történt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#Egy.nagyon.szerelmes.lány
2012. okt. 13. 18:54
 1/7 A.Romanov ***** válasza:
Ha igazából csúnya vagy (vagy legalábbis nem olyan szép mint a képen) akkor mutass neki egy igazit magadról szerintem.
2012. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kinek a képeit használtad fel?
2012. okt. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
már tudja ki vagyok mert elmondtam és a képeimet is like-olta szóval nem értem..
2012. okt. 13. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt merszed felhasználni az ÉN képeimet????!!!!
2012. okt. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell kamu facet csinálni.Sose értetem mire jó ez...Csak becsapod a másikat,és oda a bizalom.
2012. okt. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én is megbántam..csak akkor kezdtem el ezt a egész facebook-ozást és gondoltam jó buli,de hát mostmár látom h kicsit se jó buli.
2012. okt. 13. 19:07
 7/7 anonim ***** válasza:

nem te vagy a 14 éves énem ? XD nekem is azt mondta a srác, hogy nem zavarja aztán nem keresett többé, amit meg is értek.

19/L

2013. jan. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!